TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shqipëri

Basha: Ndalimi i trafikut, sakrificë e vogël

Botasot - I sapo botuar

Lulzim Basha u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve, që të dalin të hënën në protestë për të bllokuar rrugët. “Një orë bllokim i trafikut kombëtar është një sakrificë e vogël dhe një dhuratë e madhe ...

Protesta PD/ Basha me sportistët: Rama kompleksohet nga kampionët, po na kthen në komunizëm

SOT

Basha: Bllokojmë rrugët! Ndalimi i trafikut, sakrificë e vogël

Top Channel

Rama i quan kazane, Basha hale. Ja çfarë tha sot për mediat belge

Mapo

BalkanWeb Ora news ABC News Java News SOT RTSH Java News Mapo

55 artikuj të ndërlidhur »

“I pushtuar”nga djalli? Dule: Rama nën sindromën “hubris”

Ora news - parë: 42 min

Ironisë së kryeministrit Rama nga Finiqi, iu përgjigj përmes rrjetit social twitter, kreu i BPDNJ-së Vangjel Dule. Ky i fundit i cilësoi simptoma klasike të “sindromës hubris”, nga më të rrezikshmet ...

Vangjel Dule i përgjigjet Ramës: Të thënat e tua ...

SOT

Dule vë në “lojë” Ramën: Vuan nga sindroma hubris

Botasot

Rama e thumboi nga Finiqi, vjen reagimi i Dules: Thëniet e tua…

BalkanWeb

Mapo Albeu.com

6 artikuj të ndërlidhur »

Bushati: SHBA, mesazh të qartë. “PD të futet në zgjedhje, përfundoni ...

Top Channel - parë: 5 orë

Ditmir Bushati deklaroi se Shtetet e Bashkuara të Amerikës e dhanë të qartë mesazhin që Partia Demokratike të futet në zgjedhje në 18 qershor dhe që reforma në drejtësi të përmbyllet sa më shpejt.

Bushati: PD ka 3 vjet që kërkon zgjedhje të parakohshme, tani do shtyrje

Botasot

Bushati: Basha po bën diversion me BE dhe SHBA

Ina

Bushati: Basha po bën diversion me BE dhe SHBA

Mapo

Ora news Java News BalkanWeb Botasot SOT BalkanWeb Java News Ora news

15 artikuj të ndërlidhur »