TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rajon

Atentat me bombë Molotov në selinë e partisë Syriza në Athinë

SOT - parë: 2 orë

Një atentat me bombë Molotov ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit në selinë e partisë Syriza në Athine. Mësohet se një agjent ka mbetur i plagosur në këtë ngjarje, ndërsa ka pasur dhe disa ...

Alarm për partinë Syriza, atentat me bombë në Athinë

Gazeta Tema

Bombë molotov në selinë e Syrizas në Athinë

ABC News
3 artikuj të ndërlidhur »

Ministri Abrashi i ndërlidh puçin e dështuar të Rusisë në Mal të Zi me opozitën kosovare

Gazeta Express - 19.02.2017

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi ka shpërndarë një tekst të “The Telegraph” në të cilën sqarohen detajet se si Rusia kishte planifikuar vrasjen e Kryeministrit Milo Gjukanovic ...

Ministri Abrashi i ndërlidh puçin e Rusisë në Mal të Zi me opozitën kosovare

Lajmi.net

Akuzat e forta të ministrit kosovar: Pas puçit në Malin e Zi fshihet opozita e Prishtinës

Gazeta Tema
3 artikuj të ndërlidhur »

Qeveria greke, ka vullnet të hetojë vrasjet e 154 emigrantëve shqiptarë në Greqi? Emrat e viktimave dhe policëve vrasës

Gazeta Tema - parë: 3 orë

Familjet e viktimave shqiptarë të vrarë nga policia greke dhe nga neonazistët, ende nuk kanë marrë një përgjigje nga Athina zyrtare, lidhur me hetimet për vrasjet e 154 emigrantëve shqiptarë.