TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Maqedoni

Aleanca për shqiptarët pritet të zhvillojë takim me LSDM-në

Albeu.com - parë: 50 min

Aleanca për Shqiptarët ka lajmëruar se gjatë kësaj jave pritet të zhvillojë një takim me përfaqësues të LSDM-së për qeverinë e re. Ndërkohë, partitë shqiptare nënshkruese të platformës së përbashkët ...

| 09:55 | Xh.I. | 1,868 Qarkullimi hekurudhor tre ditë me radhë në ndërprerje

Zhurnal

| 08:43 | A.S. | 1 Leo Messi shpëtoi Barcelonën

Zhurnal

Maqedoni, LSDM-BDI pranë marrëveshjes për formimin e qeverisë së re

ABC News

Telegrafi Gazeta Express Almakos Shqipmedia Albeu.com Ina Vision Plus Telegrafi

50 artikuj të ndërlidhur »

| 12:04 | T.E. | 252 Sinani: Maqedonisë i duhet një mentalitet i ri i qeverisjes, në të cilën shqiptarët do të ...

Zhurnal - I sapo botuar

Tetovë, 20 shkurt - Universiteti i Tetovës (UT) përmes një komunikate për Telegrafi Maqedoni njofton se nesër në ora 10:00 në amfiteatrin nr. 109 të Fakultetit Ekonomik – UT do të mbahet prezantim ...

Nesër në UT do të prezantohet programi ‘Fulbright Scholar’

Telegrafi

Nesër në UT do të prezantohet programi ‘Fulbright Scholar’

Lajm
3 artikuj të ndërlidhur »

OBRM-PDUKM: LSDM i kërcënon gazetarët

Telegrafi - I sapo botuar

Partia e Nikolla Gruevskit OBRM-PDUKM sot me një komunikatë ka akuzuar LSDM-në e Zoran Zaevit, duke thënë se ”kriminelë” nga LSDM japin urdhëra për të sulmuar dhe për të bërë presion mbi gazetarët, ...

OBRM-PDUKM: LSDM-ja kriminale ikë nga e vërteta!

Telegrafi

Milloshoski: Zgjidhja e krizës aktuale janë zgjedhjet e reja (Video)

Telegrafi

LSDM: Po vjen koha që kriminelët e Gruevskit të përgjigjen

Telegrafi

Botasot Botasot Telegrafi Botasot Telegrafi Telegrafi Botasot Botasot

17 artikuj të ndërlidhur »

| 11:17 | Xh.I. | 1,218 Pjesë të Gjorçe Petrovit dhe tre fshatra të Shkupit nesër pa energji elektrike

Zhurnal - I sapo botuar

Shkup, 20 shkurt - Republika e Maqedonisë kohëve të fundit është shndërruar në një vend që nuk ua përmbushë apetitet të rinjve për të jetuar aty. Edhe pse nuk ka të dhëna konkrete se sa të rinj e ...

Më “shkije se shkijet” prapë po i ndihmojn vëllaut të tyre Gruevskit

Ina - parë: 30 min

Sa herë që Gruevski ishte në zor dhe i duhej rejting ose zgjedhje për të kaluar ndonjë krizë dhe për të ripërtëri mandatin, këtu ishin vëllezerit e tij “ma shka se shkavi” të cilët me deklarata ...

Maqedonia, zgjedhje të reja apo zgjidhje për shqipen?

Portalb

“Pranimi i platformës shqiptare do të ishte tradhti”

Telegrafi

Narcizizmi ky ves që po fundos Deklaratën (Platformën) shqiptare

Portalb

Telegrafi Ina Ina Botasot Almakos Botasot Lajm Botasot

15 artikuj të ndërlidhur »

Trajneri i Vardarit, Sedloski:Tani e ka radhën Shkëndija

Lajm - parë: 2 orë

Trajneri i Vardarit, Goce Sedloski është i kënaqur me fitoren në start të sezonit pranveror. Në “Telekom Arena” në Shkup, Vardari mundi Shkupin me rezultat 3-0, ndërsa trajneri i skuadrës lidere të ...

Trajneri i Shkupit, Ardian Nuhiu: Kundër Vardarit na mungoi finalizimi

Lajm

Ja si Vardari e mundi Shkupin (Video)

Lajm

Shkupi e nis me humbje sezonin pranveror

Lajm

Portalb Albeu.com Almakos Ina Zhurnal Portalb Alb Portali Flaka.info

18 artikuj të ndërlidhur »