TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Maqedoni

BESA Tetovën, BDI Shkupin, ASH Gostivarin

Almakos - parë: 20 min

Të dielën BDI dhe Lëvizja BESA do të nisin fushatën parazgjedhore përmes konventave promovuese të kandidatëve për kryetar komunash dhe kandidatëve për këshilltarë komunal, ndërsa ASH fushatën do ta ...

Partitë fillojnë konventat, fushata nis të hënën (VIDEO)

Alb Portali

ASH fillon konventën në Tetovë

Zhurnal

Lëvizja Besa do ta “dridh” Tetovën të dielën, konventën do ta mbaj në sheshin “Iliria” (FOTO)

Alb Portali
4 artikuj të ndërlidhur »

Kështu u përgjigjet Ganiu oponentëve të tyre politikë (FOTO)

Lajm - I sapo botuar

Ata që ikën atëherë kur duhej të veprojnë ndryshe akuzojnë profesor Visar Ganiun për mos pjesëmarrje në debat pa i ditur arsyet fare… “Në kohën kur ishte paraparë që të mbahej debati, profesor Ganiu ...

Visar Ganiu me banorët e lagjes së Seravës (FOTO)

Ina

Visar Ganiu vizitoi Seravën, dëgjoi hallet dhe problemet e banorëve të kësaj lagjeje

Zhurnal

Abdullai: Visar Ganiu, personalitet i duhur për Çairin

Zhurnal

Ina Ina Lajm Ina Zhurnal Albeu.com

10 artikuj të ndërlidhur »

MPB demanton: Nuk ështe e vërtetë se polici ka vënë armën tek kandidati për kryetar komune

Zhurnal - parë: 1 orë

MPB demanton: Nuk ështe e vërtetë se polici ka vënë armën tek kandidati për kryetar komune Shkup, 22 shtator - MPB ashpër hedh poshtë pretendimet e publikuara në disa media se sot policia ka ndaluar ...

MPB: Nuk është e vërtetë që polici ka ngritur armën mbi kandidatin për kryetar

Telegrafi

MPB hedh poshtë akuzat e VMRO-së për kanosje të kandidatit për kryetar komune

Albeu.com
3 artikuj të ndërlidhur »

Tragjedi në Tetovë, trajner i futbollit vdes në trajnim

Zhurnal - parë: 3 orë

Tragjedi në Tetovë, trajner i futbollit vdes në trajnim Tetovë, 22 shtator - Trajneri i futbollit Lubo Pavloviq (60) sot ka vdekur gjatë kohës së trajnimit që ka bërë në fushë futbolli, transmeton ...

Trajner i futbollit në Tetovë vdes papritmas në fushë

Albeu.com

Tragjedi në Tetovë: Trajneri vdiq papritur në fushën e futbollit

Ina

Tragjedi në Tetovë: Trajneri vdes papritur në fushën e futbollit

Lajm
4 artikuj të ndërlidhur »

Huligani maqedonas që përgjaki Zaevin dhe Selën përfundon në burgun e Shutkës

Ina - parë: 6 orë

Igor Jug, sulmuesi i deputetëve më 27 prill, është dërguar për në burgun e Shutkës, ku duhet të vuajë dënimin 8 ditor të shqiptuar 4 muaj më parë në mungesë nga gjykata me akuzën e pjesëmarrjes në ...

Dhuna në Kuvend, Igor Jug në paraburgim 8-ditor në shutkë

Almakos

Igor Jug në paraburgim në Shutkë, gjykohet për armëmbajtje

Telegrafi

Mihajllovski kërkon liri për Igor Jug (Foto)

Telegrafi

Zhurnal Portalb Albeu.com Almakos BalkanWeb Ora news Zhurnal Almakos

30 artikuj të ndërlidhur »

‘Vëllezërit më rrahën, mamaja më preu flokët dhe më burgosi’, rrëfehet motra që takon vëllain pas 36-vitesh

Alb Portali - I sapo botuar

Loading... Heroida ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” te “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, për të kërkuar vëllain e saj nga ana e të atit, pasi prej 36 vitesh nuk janë parë.