TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kronika

Atentati ndaj Tofik Hykës, bizneset dhe konfikti i pronësisë me vëllanë

Mapo - I sapo botuar

Biznesmenit Tofik Hyka iu bë atentat sot në Tiranë pranë stadiumit “Selman Stërmasi” dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën. Për atentatin ndaj 56-vjeçarit janë marrë në pyetje dhe familjarë të tij.

Atentat biznesmenit në Tiranë

Top Channel

Policia e raportoi të vdekur, mjeku: Çfarë thoni? Biznesmeni është gjallë

Albeu.com

Tiranë, atentat me armë në një lokal

ABC News

Botasot Albeu.com Gazeta Express SOT Albeu.com Botasot BalkanWeb Ora news

49 artikuj të ndërlidhur »

Nishani nderon Cukun me Dekoratën e Artë të Shqiponjës

Botasot - parë: 48 min

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani vlerësoi sot Komisarin Artan Cuku pas vdekjes me Dekoratën e Artë të Shqiponjës, duke thënë se ai kanë lënë gjurmë në jetën institucionale dhe ...

Mikel Shallari pranon vrasjen e Artan Cukut, tregon porositлsit

Botasot

Shallari pranon vrasjen e Cukut, zbulohet porositësi

Albeu.com

Mikel Shallari pranon vrasjen e Artan Cukut

ABC News

RTSH Top Channel ABC News Gazeta Express BalkanWeb Telegrafi BalkanWeb Mapo

19 artikuj të ndërlidhur »

Naser Kelmendi do të mbrohet në liri

Telegrafi - parë: 23 min

Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur për lirimin e Naser Kelmendit nga masa e paraburgimit dhe i njëjti nga sot do të mbrohet në liri. Kështu ka shkruar në facebook avokati i Kelmendit, Besim ...

Gjykata Themelore merr vendim për Naser Kelmendin

Lajmi.net

Naser Kelmendi do të mbrohet në liri

Zeri

Naser Kelmendi do të mbrohet në liri

Almakos
4 artikuj të ndërlidhur »

Berat/ U divorcua nga gruaja, burri vetëvritet me automatik

SOT - parë: 59 min

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku një burrë është gjetur i vdekur në oborrin e banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme dhe policia bën me dije se viktima është 53-vjeçari A.Ç.

Tronditet Berati, 53-vjeçari vret veten me armë pas ndarjes nga gruaja

Java News

Divorcohet nga gruaja, burri vret veten me automatik

Lajmi.net

Ndahet nga gruaja, 53-vjeçari vret veten me armë

Durres Lajm
4 artikuj të ndërlidhur »

Lazarati, rinis gjyqi ndaj grupit të zjarrit

Top Channel - parë: 28 min

Rinisi nga fillimi procesi gjyqësor ndaj 11 të rinjve nga fshati Lazarat, tre prej të cilëve dyshohen se janë vrasësit e efektivit të RENEA-s Ibrahim Basha.

Aksidentoi me karrocë 55-vjeçaren, pranga të riut në Korçë

BalkanWeb - parë: 2 orë

KORCE -Një 33-vjeçar ka rënë në pranga, pasi aksidentoi me karrocën e tij një 55-vjeçare. Ngjarja në fjalë ndodhi në aksin rrugor Korçë-Ravonik. Burime zyrtare nga policia e Korçës bënë me dije se ...

Dy aksidente brenda pak orëve në Korçë dhe Mirditë

ABC News

Korçë/ Aksidentoi për vdekje të riun, në pranga 25-vjeçari

SOT

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, humb jetën një person

SOT

BalkanWeb Java News Durres Lajm SOT Java News Lajmi.net Ora news Albeu.com

15 artikuj të ndërlidhur »

Plagosi me armë zjarri për motive të dobëta 23-vjeçarin, ndalohet i riu në Shkodër

SOT - parë: 4 orë

Nga Sektori Kundër Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër, në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë policore dhe pas një pune operacionale të mirëorganizuar, u bë e mundur ...

Plagosi shokun me armë pas konfliktit, arrestohet 26-vjeçari në Vau Dejës

Ora news

Plagosi me armл 23-vjeзarin ndalohet i dyshuari

Botasot
3 artikuj të ndërlidhur »