TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kronika

Ekzekutoi vrasësin e vëllait, rrëfehet Arben Grori: Çfarë do bëja nëse koha kthehej 20 vite pas

BalkanWeb - parë: 44 min

Në burgun i sigurisë së lartë Peqin, cilësuar si më bashkëkohori, janë sistemuar 70 të dënuar me burgim të përjetshëm. Mes tyre ndodhet edhe 46–vjeçari Arben Grori, një prej personave për të cilin ...

U dënua për drogë dhe ekzekutimin e vrasësit të vëllait, pas 17 vitesh rrëfehet Arben Grori

LajmiFundit

Ekzekutoi vrasësin e vëllait, ja çfarë thotë pas 17 vitesh burg Arben Grori

Albeu.com
3 artikuj të ndërlidhur »

Mitrovicë: Ish-bashkëshortja kanos burrin e saj

Lajmi.net - parë: 2 orë

Është raportuar se në Mitrovicë, më saktësisht në rrugën “Mbretëresha Teutë”, është raportuar për një kanosje. Sipas policisë, ankuesi mashkull ka treguar se është kanosur me armë nga ...

Mitrovicasi kërcënohet me revole nga ish bashkëshortja

Botasot

Mitrovicasi kërcënohet me revole nga ish-bashkëshortja

Telegrafi
3 artikuj të ndërlidhur »

Zhduket një vajzë në Viti

Lajmi.net - parë: 2 orë

Me datë 18 shkurt, një baba ka raportuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia me datë 17 shkurt dhe më nuk është kthyer. Policia ka raportuar se kjo ngjarje ka ndodhur në Viti më datë 17 shkurt rreth ...

Zhduket një vajzë në Viti

Zeri

Zhduket një vajzë në Viti

Botasot
3 artikuj të ndërlidhur »