TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kosovë

Jakup Krasniqi sqaron takimin me Adem Grabovcin në Durrës (FOTO)

Gazeta Express - parë: 17 min

Sot u publikuan fotografi në të cilat shihet kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi dhe deputeti i këtij subjekti, Haxhi Shala duke pirë kafe me deputetin e Partisë ...

Jakup Krasniqi sqaron takimin me Adem Grabovcin në Durrës

Lajmi.net

Mbrojtja e Grabovcit pret pushimin e hetimeve – Prokuroria ende po analizon rastin

Gazeta Express

Çka po 'ziejnë' Grabovci me Krasniqin? [FOTO]

Zeri

Gazeta Express Zeri Lajmi.net

7 artikuj të ndërlidhur »

Gecaj: Rexhep Qosja nuk merr vesh kah politika

Lajmi.net - parë: 57 min

Bajram Gecaj, këshilltari i kryeministrit të vendit ka drejtuar akuza ndaj akademikut Rexhep Qosja duke thënë se ky i fundit “çon ujë në mullirin e Serbisë”.

Shkruan Rexhep Qosja: DY PËRGJIGJE QË DUHET TË JAPË SHTETI I KOSOVËS

Gazeta Express

Qosja godet Isa Mustafën: Qasja e juaj ndaj Shqipërisë si e serbëve dhe jugosllavëve

Gazeta Express
3 artikuj të ndërlidhur »

Prorektori Hoti, që u tërhoq nga UP-ja, ishte i përfshirë në një skandal

Telegrafi - parë: 5 orë

Prorektori për marrëdhënie ndërkombëtare në Universitetin e Prishtinës, Afrim Hoti, i cili ishte i përfshirë në skandalin e diplomimit jo të rregullt të Bekë Kuqit (kushëririt të Hajredin Kuçit) ka ...

Hoti sqaron se pse u largua nga Rektorati

Lajmi.net

Hoti sqaron se pse u largua nga Rektorati

Gazeta Express

Marjan Demës i largohet një prorektor

Lajmi.net

Zeri Botasot Telegrafi

7 artikuj të ndërlidhur »

Çmimi i energjisë elektrike është rritur deri në 30 për qind – Parlamenti mund ta rrëzojë

Lajmi.net - parë: 3 orë

Kanë filluar ankesat e konsumatorëve të energjisë elektrike se u është rritur çmimi i energjisë elektrike. Shoqëria civile ka thënë se kjo rritje shkon deri në 30 për qind dhe më së shumti pësojnë ...

Çmimi i energjisë elektrike është rritur deri në 30 për qind - Parlamenti mund ta rrëzojë

Gazeta Express
2 artikuj të ndërlidhur »

“Me kujto, me kujdes”

Botasot - parë: 1 orë

Për pesë minuta sot janë bllokuar tri rrugë në kryeqytet, kurse, autoambulanca hyri edhe shesheve në kryeqytet. Krejt këto në kuadër të përformancave me të cilat janë përkujtuar viktimat e ...

Sot shënohet dita e përkujtimit të viktimave të komunikacionit rrugore

Lajmi.net
2 artikuj të ndërlidhur »

Xharra: Zgjedhjet në fund të majit ose në fillim të qershorit (Video)

Telegrafi - parë: 32 min

Kryeredaktorja e gazetës Zëri, Arbana Xharra, në emisionin Personale të TV Dukagjinit ka folur edhe për demarkacionin. Sipas saj, versioni aktual do të dështoj, gjë që do të zvarris edhe shumë ...

Arbana Xharra në TV Dukagjini: Nuk jam islamofobe (Video)

Telegrafi

Arbana Xharra: Nuk jam islamofobe (VIDEO)

Gazeta Express

Arbana Xharra: Nuk jam islamofobe (VIDEO)

Zeri

Lajmi.net

5 artikuj të ndërlidhur »