TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Teknologji

Apple paguan 38 miliardë dollarë taksa për përfitimet jashtë vendit

Telegrafi - parë: 7 orë

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” do të paguajë 38 miliardë dollarë taksa për përfitimet e realizuara jashtë vendit, për shkak të reformës së re fiskale të votuar nga SHBA-ja, njoftoi sot ...

Apple paguan 38 miliardë dollarë taksa për përfitimet jashtë vendit

Almakos

Rreziku i Luftës së Tretë Botërore është në rritje, paralajmërojnë ekspertët

Lajm
3 artikuj të ndërlidhur »

Prezantohet në Shqipëri smartfoni i ri Samsung Galaxy A8 (2018)

Almakos - parë: 12 orë

Modeli i ri i smartfonit Galaxy A8 është i karakterizuar me kamera të përparme të dyfishtë, me ekran Infiniti dhe karakteristika të tjera shtesë që e bëjnë një smartfon praktik, elegant dhe të ...

Prezantohet në Shqipëri smartfoni i ri Samsung Galaxy A8 (2018)

Telegrafi

Prezantohet smartfoni i palosshëm Galaxy X me ekran 7.3-inç

Zhurnal
3 artikuj të ndërlidhur »

Iphone SE 2, ja suprizat që do sjelli Apple

Portalb - parë: 12 orë

Prej disa kohësh tashmë në media qarkullon lajmi se Apple së shpejti do të hedhi në treg telefonin e ri të linjës “SE”, ndërsa tashmë janë zbuluar dhe detajet Apple ka rezervuar për këtë telefon.

E frikshme: Shpërthen iPhone X, lëndohen shtatë persona

Zhurnal

iPhone SE 2 me xham në pjesën e pasme dhe mbushje pa tela

Gazeta Express

iPhone SE 2 vjen me mbushje pa tela

Telegrafi

Lajmi.net Almakos BalkanWeb Zhurnal Zhurnal

9 artikuj të ndërlidhur »

Ky është fshati ku njerëzit jetojnë bashkë me familjarët e vdekur

LajmiFundit - parë: 12 orë

Në Tana Toradza, në gadishullin South Sulawesi vërtetë ka shumë familje që nuk do të heqin dorë nga trupat e tyre të të afërmve të vdekur. Për ta ka shtëpi të veçanta të quajtura tangkonan të cilat ...

Ky është fshati ku njerëzit jetojnë bashkë me familjarët e vdekur

Alb Portali
2 artikuj të ndërlidhur »

Samsung S9 do të prezantohet në këtë panair

Alb Portali - parë: 6 orë

Loading... Së shpejti Samsung S9 do të prezantohet në panairin e famshmëm MWC që do të mbahet nga 16 shkurti deri më 1 mars në, New York. Nuk janë dhënë shumë detaje për këtë model.

Ja kur do të prezantohet Samsung Galaxy S9

Portalb
2 artikuj të ndërlidhur »