TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Showbiz

Agon Amiga dhe Cozman po vijnë me një tjetër duet

Lajmi.net - parë: 7 orë

Pas suksesit që kanë pasur me projektin e tyre të përbashkët, këngën ‘Shih ti kishe’, Agon Amiga dhe Cozman kanë bashkuar sërish forcat. Fjala është për një tjetër duet të dyshes e që fjala është për ...

Pas “Shih ti kishe”, Agon Amiga dhe Cozman vijnë me një tjetër duet

Telegrafi

Pas “Shih ti kishe”, Agon Amiga dhe Cozman vijnë me një tjetër duet

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »

Xhesika Berberi tregon pse u ‘prish’ miqësia me Adrolën

Lajmi.net - parë: 6 orë

Miqësia e tyre ka nisur kohë më parë dhe është forcuar akoma edhe më shumë tashmë që të dyja po punojnë në Amerikë. Mirëpo kohët e fundit ato nuk janë parë më në shoqërnë e njëra-tjetrës, të hedhin ...

Është single apo jo? Xhesika Berberi tregon më në fund

Ina

Sherr në Amerikë mes dy modeleve shqiptare, Xhesika Berberi i sqaron të gjitha

Gazeta Express

Sherr në Amerikë mes dy modeleve shqiptare, Xhesika Berberi i sqaron të gjitha

Tetova Sot

Lajmi.net

5 artikuj të ndërlidhur »

Vëlai i Blerim Destanit është shqiptari më i pasur

SOT - parë: 7 orë

Mediat italiane dhe europiane kanë bërë një krahasim në çmim mes lojtarëve të Milanit dhe “Shkëndijës” të cilat luajtën përballë njëra tjetës në Europa League.

Noizy ëndërron të bëhet si Nazif Destani (FOTO)

Tetova Sot
2 artikuj të ndërlidhur »

Adem Grabovci përlotet ‘live’ në emision! Moderatori ‘detyrimisht’ ndërron temën

Lajmi.net - parë: 9 orë

Mysafirët e radhës në emsionin ‘n’KosovëShow’ ishin: Adem Grabovci, Aida Doçi, Burhan Bekteshi dhe Gjon Ukaj. Ish- deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh ish- shefi i grupit parlamentar ...

Ja me çfarë muzikë Adem Grabovci hyn n’Kosovë Show

Gazeta Express
2 artikuj të ndërlidhur »

Aktorja më e bukur në botë përballë plakjes: I di të metat e mia!

Tetova Sot - parë: 6 orë

Aktorja e konsideruar si femra më e bukur në botë, Angelina Jolie, ka folur për plakjen, gjë të cilin nuk e shikon si shqetësim. Në një intervistë për “InStyle”, 42-vjeçarja është shprehur se ndihet ...

E pyesin për plakjen, përgjigja e Angelina Jolie do t'ju befasojë

SOT
2 artikuj të ndërlidhur »