TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Showbiz

Vjen superhiti “Gjuha e Kampionit” nga Noizy (VIDEO)

Ina - parë: 10 orë

Reperi shqiptar Rigels Rajku, ka publikuar këngën e tij të re të titulluar “Gjuha e Kampionit”. Edhe kësaj here, teksti i Noizyt flet për fuqinë e grupit të tij OTR në industrinë shqiptare të ...

Noizy i rikthehet ?'dashurisë së vjetër'? (FOTO LAJM)

Albeu.com

Publikohet ‘Gjuha e Kampionit’ nga Noizy

Lajmi.net

“Gjuha e kampionit” vjen nga Noizy, pjesë e klipit edhe shumë emra të njohur (Video)

Telegrafi

Koha.net Albeu.com LajmiFundit Albeu.com Almakos Portalb LajmiFundit Lajmi.net

18 artikuj të ndërlidhur »

U ankua që nuk ka para por ja çfarë klipi ka bërë Silva

Zhurnal - parë: 11 orë

U ankua që nuk ka para por ja çfarë klipi ka bërë Silva Është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Silva Gunbardhi ka publikuar këngën e re të titulluar ‘Marak’ që është në bashkëpunim me ...

U ankua që nuk ka para por ja çfarë klipi ka bërë Silva

Lajmi.net

Defri dhe Silva Gunbardhi vijnë me këngën e re “Marak” (Video)

Telegrafi

Silva dhe Defri e fillojnë vitin mbarë, ky është hiti i ri (Video)

Flaka

Shqipmedia Almakos Zhurnal

7 artikuj të ndërlidhur »

Mamaja e Rita Orës ka ditëlindjen, këngëtarja dedikim emocionues (Foto)

BalkanWeb - parë: 11 orë

BRITANI E MADHE – Në ditën e lindjes së nënës së sa Rita Ora i ka bërë një dedikim shumë të veçantëNë rrjetin social Instagram këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka publikuar një foto nga ...

Vera Ora kur ishte në moshë të Ritës

Zhurnal

Urimi special i Rita Orës për nënën e saj në ditën e lindjes

LajmiFundit

Rita Ora uron në mënyrë të veçantë nënën për ditëlindje (FOTO)

Flaka

Telegrafi Zhurnal Gazeta Express Lajmi.net Lajmi.net Koha.net Almakos Lajm

21 artikuj të ndërlidhur »

Era Istrefi fokuson gjoksin e të pasmet, por ja ku e ka futur dorën (FOTO)

Ina - parë: 11 orë

Momentalisht është këngëtarja më “in” dhe më e pëlqyer në shoubizin shqiptar, shkruan Gazeta Blic. Madje jo vetëm në atë shqiptar por anembanë botës, këngët e së cilës kanë bërë bujë të madhe në ...

Era është krejt tjetër

Lajmi.net

Era Istrefi është krejt tjetër (Foto)

Telegrafi

Era është krejt tjetër

Albeu.com

Almakos Telegrafi Durres Lajm BalkanWeb Almakos LajmiFundit Lajmi.net

11 artikuj të ndërlidhur »

Vdekja tronditëse, seriali turk në zi

Lajmi.net - parë: 8 orë

. Vdekja në aksident e një pjesëtari të ekipit të serialit “Historia jonë” që po transmetohet aktualisht me shumë sukses në televizionin turk, “Fox Tv”, ka tronditur thellë aktorët.

Aktorët e serialit “O Sa Mirë” vizitojnë Preshevën, bëjnë xhirime të serialit në Preshevë (Foto)

Ina

Sandri program special ne TV Klan për “Vitin e Skënderbeut”

Gazeta Tema

Clooney kthehet në një serial televiziv

Telegrafi

Almakos Zhurnal

6 artikuj të ndërlidhur »

Liberta Spahiu vë në pah të pasmet edhe në përditshmëri (Foto)

Telegrafi - parë: 8 orë

Prezantuesja e njohur Liberta Spahiu vazhdon të shquhet si njëra ndër figurat më atraktive të ekranit. Ajo gjendet çdo javë pranë shikuesve përmes emisionit “Prive”, të cilin e drejton tash e disa ...

Liberta tejet atraktive edhe në xhinse, ekspozon të pasmet e saj(FOTO)

Ina

Nuk do e besoni çfarë pune bënte Liberta para se të bëhej moderatore!

Zhurnal

Mësohet se çka punonte Liberta para se të bëhej moderatore

Gazeta Express

Almakos

5 artikuj të ndërlidhur »