TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Love

12 vendet më të mira për të pasur seks

Lajmi.net - parë: 8 orë

Nga vendet e egra dhe të çmendur, ne kemi grumbulluar 12 vendet më të mira për të bërë seks. Lexo për të zbuluar zgjedhjet tona më të mira se ku janë vendet më të mira për të bër seks.

8 pozitat më të nxehta të seksit në dush që patjetër duhet provuar

Lajmi.net - parë: 11 orë

Uji i rrjedhshëm, avulli, aromat e shijshme që kalojnë nëpër ajër dhe lëkura e pastër dhe e zhveshur janë totalisht afridiziak të mrekullueshëm. Pse të lëvizni gjërat në dhomën e gjumit kur mund ta ...

Profesionet ku femrat dhe meshkujt tradhëtojnë më së shumti njëri-tjetrin

Lajmi.net - parë: 12 orë

Nëse keni dyshime se dashnor juaj është mashtruar për ju, hidhni një sy në punën e tyre. Askush nuk dëshiron të dijë se ata po tradhëtohen, por fatkeqësisht kjo ndodh.

22 vjeçarja dëshiron të xhirojë film pornografik me një robot

Tetova Sot - 17.03.2018

Britanikja Harriet Sugarcookie, është pronare e një kompanie që ofotn përmbajtje pornografike, që shpërndahet drejtpërdrejt në internet. 22-vjeçarja vetëm nga webcam çdo vit fiton më shumë se 170,000 ...

Pornostares i kërkohet që të bëj seks me një robot

Lajmi.net
2 artikuj të ndërlidhur »

Dashuria, tre arsye pse burrat ja mbathin nga gratë!

Portalb - 16.03.2018

Ndihmë: ai gjeti justifikimin e duhur dhe u largua! Sa herë na ka ndodhur ta themi vetë këtë frazë apo ta dëgjojmë nga mikeshat tona. Në fakt, ndonjëherë ndodh që djemtë të ikin nga frika përballë ...

Arsyet pse duhet të bëni seks para pasqyres

Lajmi.net - 17.03.2018

Dëshirat seksuale ndryshojnë nga çifti në çift, por ju ka shkuar ndonjëherë në mendje të bëni dashuri para pasqyrës? Duket si një skenë filmi, por shumë çifte e vlerësojnë si një praktikë mjaft ...

Ja çfarë mendojnë meshkujt kur bëjnë seks me një femër të zhurmshme

Lajmi.net - 16.03.2018

Seks i zhurmshëm dhe uluritës është seksi apo shqetësues? Ne i pyetëm djemtë nëse i pëlqejnë seksin kur një grua është e zhurmshme në seks dhe këtu është ajo që dimë se çfarë mendimesh kanë ata: 1.

Ja çfarë mendojnë meshkujt kur bëjnë seks me një femër të zhurmshme

Tetova Sot
2 artikuj të ndërlidhur »