TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lifestyle

Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë, ja detajet

Zhurnal - parë: 8 orë

Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë, ja detajet Shkup, 17 janar - Moti paradite do jetë i ndryshëm dhe me mjegulla e me diell, në pjesët perendimore do ketë të rreshura të shiut e në viset më të ...

Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë, ja detajet

Lajm

Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë

Ina
3 artikuj të ndërlidhur »

Vogëlushja 3-vjeçare humb jetën, kafshohet për vdekje nga pitbulli

Durres Lajm - parë: 9 orë

Deri para një jave, Jason Dodge ishte treguar përherë i kujdesshëm me kafshët. Nuk kishte future asnjë qen në shtëpi. Por pak ditë më parë, ai vendosi të merrte një pitbull, që tregohej shumë i ...

FOTOT: Ngjarja shokuese, vajza 3-vjeçare sulmohet për vdekje nga qeni

Gazeta Tema

Ngjarja e rëndë, 3-vjeçarja humb jetën pas sulmit nga qeni në banesë

Java News
3 artikuj të ndërlidhur »

Sfidojnë të ftohtin për tu martuar në malin më të lartë në botë

Durres Lajm - parë: 19 orë

Çdo çift ëndërron që ta mbajë mend gjithnjë ditën e martesës por dy persona çuan dashurinë e tyre në një nivel tjetër. Sipërmarrësja Heidi Turunen dhe marangozi Tom Rein harxhuan 9 ditë për tu ...

FOTOT: Sfidojnë të ftohtin për tu martuar në malin Everest

Gazeta Tema

Foto spektakolare, çifti martohet në majën e malit Everest (FOTO LAJM)

Albeu.com
3 artikuj të ndërlidhur »

4 gabimet e higjienës që i bëjmë çdo ditë

BalkanWeb - 17.01.2018

Kush do të kishte menduar se detajet e vogla që nuk i kushtojmë vëmendje, mund të na pengojnë nga shëndeti ideal? Ju do të befasoheni kur të shihni rezultatet e këtyre gabimeve të zakonshme. 1.

4 gabimet personale të higjienës që njerëzit bëjnë çdo ditë

LajmiFundit

4 gabimet e higjienës që i bëjmë çdo ditë

SOT
3 artikuj të ndërlidhur »

Djali: E dashura ime akoma po shkon me ish të dashurin e saj, si t`ia bëj?

Ina - parë: 5 orë

Rrëfimi i djalit: Ajo është 22 vjeçare dhe e ka bërë vetëm me një mashkull. Ai është një 42 vjeçar dhe ajo më thotë se do të ketë gjithmonë ndjenja për të.

Fshati që fsheh të vërtetën tronditëse: Aty jetojnë 100 pedofilë të tmerrshëm, nuk guxojnë të kenë fëmijë e as të dalin ...

Telegrafi - parë: 7 orë

Paramendoni derisa jeni duke vozitur me veturë dhe ndaleni në një fshat, duke mos ditur se më shumë se gjysma e banorëve janë të dënuar për pedofili. Sigurisht se menjëherë do të ktheheshit në veturë ...

Fshati që fsheh të vërtetën tronditëse: Aty jetojnë 100 pedofilë të tmerrshëm, nuk guxojnë të kenë fëmijë e as të dalin nga fshati (Foto/Video)

Ina
2 artikuj të ndërlidhur »

Zvicra përgatitet t’i japë fund lëvizjes së lirë me referendum në stil Brexit

SOT - parë: 9 orë

Zvicra dërgoi dje valë tronditjeje në Bashkimin Evropian teksa partia e saj nacionaliste SVP ka marrë miratimin për mbledhjen e firmave për referendumin e ndryshimeve kushtetuese të emigracionit.

Këto janë arsyet pse tradhtojnë njerëzit

SOT - parë: 9 orë

ër të arritur në përfundime të sakta, ekspertët vëzhguan 495 të rritur me një moshë mesatare prej 20 vjeç. Të gjithë u pyetën vetëm nëse kishin tradhtuar ndonjëherë, dhe sigurisht më pas për arsyet.