TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

‘Egjeli’ me përforcime, ja cila aktore e njohur do të jetë pjesë e këtij seriali (Foto)

Lajmi.net - parë: 1 orë

. Tash e tutje te seriali ‘Egjeli’ do të keni mundësi ta shihni edhe një aktore shumë të dashur nga ju. Këtë e ka bërë të ditur Osman Azemi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ku ...

Osman Azemi: “Egjeli” bënë transferin më të shtrenjtë se PSG-ja me Neymarin (Foto)

Telegrafi

Osman Azemi: “Egjeli” bënë transferin më të shtrenjtë se PSG-ja me Neymarin (Foto)

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »
Showbiz »

Rita Ora provokon sërish!

Top Channel - parë: 50 min

Cdo ditë e më shumë, Rita Ora po fiton vëmendjen e mediave rozë, jo vetëm për shkak të talentit të saj në këngë, por edhe si modele dhe shfaqet e saj në publik mjaft provokuese.

Rita Ora sërish provokuese, zbulon gjoksin (Foto)

Telegrafi

Rita Ora vijon provokimet, pozon pa reçipeta në shtrat (FOTO)

Java News

Almakos Top Channel Ina Telegrafi Ora news BalkanWeb Zeri Gazeta Express

17 artikuj të ndërlidhur »

Gigi Hadid vishet si buqetë me lule

Koha.net - parë: 4 orë

Jeremy Scott sot ka bërë paraqitjen e veshjeve vjeshtë 2018 në Milano. Me këtë rast, ai ka dizajnuar edhe një fustan që ka veshur modelja Gigi Hadid, e që duket si një buqetë lulesh gjigante, ...

Ndryshimi drastik i Gigi Hadid

Top Channel

Rita Ora dhe Gigi Hadid me veshje të njëjtë (Foto)

Telegrafi

Ora news BalkanWeb Gazeta Express Telegrafi Ora news Almakos Almakos Top Channel

14 artikuj të ndërlidhur »
Teknologji »

Facebook dorëzon reklamat ruse në Kongresin amerikan

Botasot - parë: 5 orë

Kompania Facebook njoftoi se do t’u dorëzojë hetuesve të kongresit amerikan 3 mijë reklama që u përdorën në rrjetin e saj. Këto reklama mendohet se janë të lidhura me ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhjet ...

Kremlini mohon reklamat në Facebook gjatë fushatës presidenciale në SHBA

Evropaelire

Facebook kundër Rusisë, bashkëpunon me hetuesit amerikanë

Ora news

Bota.al Top Channel PC World Evropaelire Gazeta Express Albeu.com Botasot Lajmi.net

20 artikuj të ndërlidhur »

Foto që tregojnë se si ka ndryshuar bota (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 11 orë

Njëzet vjet më parë, dy studentë të Stanford PhD krijuan Google, lodrat Tamagotchi ishin një fenomen mbarëbotëror dhe "Harry Potter dhe guri i magjistares" goditën raftet për herë të parë.

‘Zhgënjen’ iPhone 8, ja sa njerëz presin në rradhë

Ora news

Iphone 8 del sot në treg, kompania rrëfen dështimin

Albeu.com

Koha.net Top Channel Mapo Lajmi.net Shqipmedia Gazeta Express PC World Ina

12 artikuj të ndërlidhur »

Autoritetit Londineze heqin licencën e Uber

PC World - parë: 6 orë

Londra hoqi licencën e operimit Uber të Premten duke i dhënë një goditje të rëndë 3.5 milion përdoruesve të shërbimit taksi në fjalë në një prej qyteteve të më të pasura në botë.

Londra ndal Uber

Top Channel

Londra do të ndal ‘Uber-Taxi’

Mapo
3 artikuj të ndërlidhur »
Kuriozitete »

NASA del me komunikatë për përplasjen me Nibirun – “fundin e botës”: Planeti Nibiru nuk ekziston!

Telegrafi - parë: 6 orë

Disa herë brenda vitit mbështetës të teorisë për fundin e botës thonë se do të ndodhë një gjë e tillë. Parashikimet e fundit ishin se kjo do të ndodhë pikërisht, nesër “kur Toka do të goditet nga ...

NASA me komunikatë për fundin e botës

Koha.net

NASA del me një komunikatë për fundin e botës

Gazeta Express

Koha.net Albeu.com BalkanWeb Gazeta Express Java News Gazeta Express Portalb Durres Lajm

18 artikuj të ndërlidhur »

Kërkohet dado me pagë 10 mijë $ në muaj, ky është kushti i vetëm

LajmiFundit - parë: 3 orë

Një familje nga San Francisco e SHBA-ve po kërkon një dado me rrogë prej më shumë se 10 mijë dollarësh në muaj (130 000 dollarë në vit), por duhet të jetë folëse e përkryer e gjuhës mandarin të Kinës.

Video shokuese, dadoja në Namibi përplas në krevat beben 9 muajshe

BalkanWeb

Ndodh edhe kjo, dado pinte fshehurazi qumshtin e gjirit të bebes

Gazeta Express

Antpress Ora news

5 artikuj të ndërlidhur »
Lifestyle »

Intuita – realitet apo diçka më shumë?

Bota.al - parë: 3 orë

Intuita është këtu pa ndonjë shkas, vetëm se ndonjëherë mund të interpretohet gabimisht. Psikologët besojnë që instinkti pikërisht është përgjigje e lindur që na tërheq vërejtjen para se truri ynë ...

Intuita mund t’ju bëjë të besoni edhe në lajme të rrejshme

Telegrafi

Intuita mund t’ju bëjë të besoni edhe në lajme të rrejshme

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »

Tronditëse/ Burri ther foshnjën 18 muajshe dhe ecën rrugëve me kokën e saj në dorë (VIDEO)

Alb Portali - parë: 5 orë

Loading... Një i sëmurë i sapo dalë nga spitali psikiatrik i preu kokën me thikë një foshnje 18-muajshe të një afërmi dhe më pas shëtiste me kokën e saj rrugëve të një qyteti në Rusi.

Vrasësi lirohet nga spitali psikiatrik, i pret kokën të miturës

LajmiFundit

E rëndë/ I pret kokën foshnjës dhe e mban në dorë, policia e qëllon për vdekje

Botasot

Durres Lajm

4 artikuj të ndërlidhur »

Imami saudit: Femrës si lejohet të ketë patent shofer, se nuk kanë tru

Lajm - parë: 7 orë

Seid Elhajeri, është doktor i shkencave Islame i cili ka ngjallur reagime të ashpra pas deklaratës së tij në lidhje me mos lejimin e femrës që të ngasë veturë dhe të ketë patent shofer.

Imami saudit: Femrave s?u lejohet të kenë patentë sepse nuk kanë tru

Albeu.com

Imami saudit: Femrave s’u lejohet të kenë patentë shoferi, se nuk kanë tru

Ina
3 artikuj të ndërlidhur »
Shëndet »

Kombinimi me mjaltë dhe hudhër bën mrekulli për shëndetin

Java News - parë: 5 orë

Ka një arsye pse gjyshet gjithmonë ju sugjerojnë të hani pak hudhër. Hudhra mund të bëjë mrekulli në shëndetin tuaj! Shkenca ka filluar të zbulojë atë çfarë gjyshja juaj tashmë e dinte; hudhra mund ...

Kripa dhe hudhra mund të kenë efekte mjekuese, ja se si ta përgatisni

Albeu.com

Mrekullia e përzierjes së mjaltës me hudhër, ja si ndikon në trup

Gazeta Express
3 artikuj të ndërlidhur »

Studim i ri për simptomat e sëmundjes Alzheimer

Albeu.com - parë: 8 orë

Simptomat e demencës zakonisht përfshijnë humbjen e memories, probleme në të menduar dhe ndryshime në personalitet. Sidoqoftë, ky i fundit mund të mos jetë një shenjë e hershme , tregon një studim i ...

Alzheimer: Sëmundja që dëmton trurin, kujtesën, të menduarit dhe sjelljen

Mapo

Në Maqedoni rreth 20.000 persona me Sëmundje të Alzheimerit

Idividi

Koha.net Zhurnal Portalb Telegrafi Ora news Top Channel Java News Albeu.com

13 artikuj të ndërlidhur »

Shtohen rastet me kancer të prostatës, simptomat që nuk duhen neglizhuar

BalkanWeb - parë: 12 orë

Mos prisni të shfaqen simptomat e para për të parandaluar në kohë kancerin e Prostatës.Tek meshkujt është tumori i tretë për nga numri i vdekjeve në vendin tonë dhe në Europë incidenca e tij është ...

Hapat e thjeshtë për parandalimin e kancerit të prostatës

Koha.net

Shtohen rastet me kancer të prostates. Ja simptomat që nuk duhen neglizhuar…

Mapo

Lajmi.net

4 artikuj të ndërlidhur »
Love »

Forma e fytyrës tregon shumë për jetën tuaj seksuale

Lajmi.net - parë: 15 orë

Një studim i ri pohon se njerëzit me fytyra më të gjata dhe më të gjera, kanë një jetë më aktive seksuale. Hulumtimi u drejtua nga Steven Arnocky, një profesor i asociuar i psikologjisë në ...

Nuk e fshihni dot: Forma e fytyrës tregon si jeni në shtrat

Telegrafi

Nuk e fshihni dot: Forma e fytyrës tregon si jeni në shtrat

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »

Këto janë 5 mendimet e para të meshkujve kur ju shohin të zhveshur

Lajmi.net - 21.09.2017

Ideja se burrat do të gjejnë defekte te trupin juaj kur ju zhvisheni, është diçka që ekziston vetëm në mendjen e një gruaje. Sipas ekspertëve ka gjëra që meshkujt i vënë re kur jeni të zhveshura, por ...

5 mendime që pushtojnë meshkujt, kur shikojnë një femër të zhveshur! Nuk do ta besoni…!

Gazeta Express

5 mendime që pushtojnë meshkujt, kur shikojnë një femër të zhveshur! Nuk do ta besoni…!

Antpress

Mapo

4 artikuj të ndërlidhur »

Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri burri nga Vlora

Mapo - 20.09.2017

Rastet e tradhëtive të kapura në ‘fagrancë’ po publikohen gjithmonë e më shumë. Një burrë nga Vlora, i cili e kishte merak që ta linte gruan vetëm në shtëpi, kishte marrë vjehrrën që të qëndronte me ...

Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri burri nga Vlora

Gazeta Express

Tradhëti e kapur në “flagrancë”: E gjen gruan në shtrat me dashnorin dhe…

Ina

Antpress Lajmi.net Java News

6 artikuj të ndërlidhur »

« Lajme

DALIN FOTOT/ Donin të hynin pa radhë, si u dhunua infermierja e pediatrisë nga një familje e tërë në QSUT (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 40 min

Dalin fotot e dhunës ndaj stafit të mjekëve dhe infermierëve në Urgjencën e Pediatrisë në QSUT. Një grup familjarësh kanë rrahur stafin e mjekëve dhe infermiereve në këtë spital pasi kanë insistuar ...

Dhunohet stafi i urgjencës në pediatrinë e QSUT

Zhurnal

Lajmi i Fundit/ Romët rrahin stafin e urgjencës së pediatrisë në QSUT

Botasot

Albeu.com LajmiFundit BalkanWeb Gazeta Express

7 artikuj të ndërlidhur »

Rama: Anëtarësimi në BE është një nga prioritetet kryesore të Shqipërisë

Almakos - parë: 5 orë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara në New York ka folur për disa çështje, konkretisht për procesin e integrimit të ...

Rama thirrje për njohjen e Kosovës: BE të hapë negociatat për Shqipërinë

Ora news

Rama në OKB: Presim që BE të hapë negociatat për Shqipërinë

LajmiFundit

Koha.net Respublica Top Channel SOT Ora news BalkanWeb Botasot Botasot

33 artikuj të ndërlidhur »
Sport »

Fjalët e para te De Biasit si trajner i Alavesit

Lajmi.net - parë: 45 min

. Gianni de Biasi karrierën do ta vazhdojë në Spanjë. Ish trajneri i Kombëtares Shqiptare, ka marrë drejtimin e skuadrës së Alaves, që renditet në vendin e fundit në tabelë.

De Biasi u drejtohet tifozëve të tij me deklaratën e parë si trajner i Alavesit

BalkanWeb

De Biasi flet pasi u emërua trajner i Alaves

Albeu.com

Lajmi.net ABC News Gazeta Express BalkanWeb Portalb Lajmi.net SuperSport Telegrafi

39 artikuj të ndërlidhur »

Megjithëse morën barazim të papritur, Ancelotti lejon lojtarët të konsumojnë alkool

Telegrafi - parë: 1 orë

Bayern Munich ka barazuar në javën e gjashtë të ligës elitare gjermane. Kampioni aktual barazoi kundër Wolfsburgut me rezultat 2-2, megjithëse kishte epërsi prej dy golave.

Wolfsburg ndal kampionët e Bayern në “Allianz Arena”

Top Channel

Gabon Bayern, Wolfsburg barazon 2-2

SuperSport

Lajmi.net Telegrafi Telegrafi Telegrafi Telegrafi Lajmi.net Telegrafi Lajmi.net

24 artikuj të ndërlidhur »

Tronditet Real Madrid (FOTO)

Lajmi.net - parë: 2 orë

. Zinedine Zidane ka ftuar 19 lojtarë për ndeshjen e radhës së Real Madridit. Kampionët e La Ligas, në kuadër të xhiros së gjashtë, ditën e shtunë do të udhëtojnë për t’u takuar me Alavesin.

Ronaldo merr veten nga humbja shokuese me Betisin

Albeu.com

Reali me shumë mungesa kundër Alavesit

Albeu.com

Telegrafi Java News Zhurnal Telegrafi Lajmi.net Lajmi.net InfoSport Lajmi.net

59 artikuj të ndërlidhur »