TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhurnal

Tramvaji në Shkup: Trifuni dhe Kocja e paralajmëruan – a do ta realizojë Shilegovi?

Zhurnal - parë: 8 orë

Tramvaji në Shkup: Trifuni dhe Kocja e paralajmëruan – a do ta realizojë Shilegovi? Shkup, 20 mars – Disa vite me radhë paralajmërohet si transport alternative publik nëpër qytetet.

3 artikuj të ndërlidhur »

Drejtësia vonoi 15 vjet për SOPOTIN !

Zhurnal - parë: 9 orë

Drejtësia vonoi 15 vjet për SOPOTIN ! Suat Saqipi Lajm i lidhur Mjegull e zezë rreth nesh Kapitulli i parë i mashtrimit të madh Nuk ka rëndësi se kush e organizon, por me rëndësi është të dalim në ...

71 artikuj të ndërlidhur »

Samsung dhe Disney krijojnë emojit magjike për Galaxy S9 e S9+ (FOTO)

Zhurnal - parë: 9 orë

Samsung dhe Disney krijojnë emojit magjike për Galaxy S9 e S9+ (FOTO) Personazhet e dashura të Disney sillen në jetë me Samsung Galaxy S9 dhe S9+ Seul, Kore – 16 Mars 2018 – Samsung Electronics Co.

6 artikuj të ndërlidhur »

Miratohet buxheti i Komunës së Gostivarit për vitin 2018

Zhurnal - parë: 9 orë

Miratohet buxheti i Komunës së Gostivarit për vitin 2018 Gostivar, 20 mars - Me 31 vota për, Këshilli i Komunës së Gostivarit miratoi propozim buxhetin e Komunës së Gostivarit për vitin 2018.

65 artikuj të ndërlidhur »

Kontrolle të përforcuara të vezëve para Pashkëve, rregullore e re nga viti 2019-të

Zhurnal - parë: 9 orë

Kontrolle të përforcuara të vezëve para Pashkëve, rregullore e re nga viti 2019-të Shkup, 20 mars – Janë përforcuar kontrollet inspektuese për sigurinë dhe cilësinë e vezëve para festave të Pashkëve.

3 artikuj të ndërlidhur »

« Analizë » Pranvera e "nxehtë" e VMRO-së, test për Mickoskin si lider

Zhurnal - parë: 9 orë

« Analizë » Pranvera e "nxehtë" e VMRO-së, test për Mickoskin si lider Shkup, 20 mars - Lideri i partisë më të madhe opozitare maqedonase VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski ka paralajmruar një pranverë ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Me këto linja, vështirë të besohet se Kylie Jenner sapo ka lindur

Zhurnal - parë: 9 orë

Me këto linja, vështirë të besohet se Kylie Jenner sapo ka lindur Kylie Jenner është ndër femrat më të komentuara nga familja Kardashian-Jenner. Ylli televiziv javët e fundit ka qenë kryetemë e ...

5 artikuj të ndërlidhur »

A e njihni këtë vogëlushe? Do të habiteni kur të kuptoni se kush është

Zhurnal - parë: 9 orë

A e njihni këtë vogëlushe? Do të habiteni kur të kuptoni se kush është Është ndër këngëtaret që po bën krenarë shqiptarët në mbarë botën, shkruan Kosovarja.

3 artikuj të ndërlidhur »

Rrëshqitje në rrugën Mavrovë – Dibër në Tërnicë, lëshohen vetëm automjete

Zhurnal - parë: 9 orë

Rrëshqitje në rrugën Mavrovë – Dibër në Tërnicë, lëshohen vetëm automjete Shkup, 20 mars – Për shkak të rrëshqitjes së gurëve dhe dheut i cili në mëngjes ra në rrugë, komunikacioni në rrugën rajonale ...

Prolongohet vazhdimi i “Trajektores”

Zhurnal - parë: 9 orë

Prolongohet vazhdimi i “Trajektores” Shkup, 20 mars – Fillimi i seancës së sotme gjyqësore për lëndën “Trajektorja” që ishte caktuar për në orën 10:30, është anuluar për më 11:45 për shkak të ...

11 artikuj të ndërlidhur »

Një raport kaq i mirë nuse-vjehërr, mes Arianës dhe Nerës (Foto)

Zhurnal - parë: 9 orë

Një raport kaq i mirë nuse-vjehërr, mes Arianës dhe Nerës (Foto) Familja Fejzullahu është mjaft e përfolur në media, shkruan GazetaBlic.Përveç Sabriut dhe Ermalit që komentohen shumë për hitet që ata ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Afërdita vazhdon me përgaditjet para martesës

Zhurnal - parë: 9 orë

Afërdita vazhdon me përgaditjet para martesës Është ndër fytyrat më të komentuara të shoubizit e cila muaj më parë i dha fund beqarisë. Si për të po ashtu edhe për të fejuarin Jakub Kindl, flitet ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Mbahuni djemë, kjo modele bombastike do t`ju bëjë të flisni me vete (Foto)

Zhurnal - parë: 9 orë

Mbahuni djemë, kjo modele bombastike do t`ju bëjë të flisni me vete (Foto) Bukuroshja e njohur Anastasia Kvitko vazhdon të provokojë pa ndalë, shkruan GazetaBlic.Kvitko, e cila njihet ndryshe edhe si ...

Qeveria nuk e komenton marrëveshjen e Kocijas dërguar Shkupit

Zhurnal - parë: 9 orë

Qeveria nuk e komenton marrëveshjen e Kocijas dërguar Shkupit Shkup, 20 mars - Qeveria e Republikës së Maqedonisë ka refuzuar të komentojë propozim tekstin e shefit të diplomacisë greke, Nikos ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Arrestohet ish-presidenti francez, Nicolas Sarkozy

Zhurnal - parë: 9 orë

Arrestohet ish-presidenti francez, Nicolas Sarkozy Ish-presidenti i Francës, Nicolas Sarkozy është paraburgosur më 20 mars, si pjesë e një hetimi lidhur me financim të paligjshëm gjatë fushatës së ...

31 artikuj të ndërlidhur »

U mundua ta ekspozoj, por gjoksi i rejës së Sali Berishës lë për të dëshiruar (Foto)

Zhurnal - parë: 10 orë

U mundua ta ekspozoj, por gjoksi i rejës së Sali Berishës lë për të dëshiruar (Foto) Ajo cilësohet si një nga femrat që vishet më bukur në Shqipër, shkruan GazetaBlic.Blogerja shqiptare na mahnitë ...

9 artikuj të ndërlidhur »

Bebe Rexha mban koncert kundër dhunës me armë

Zhurnal - parë: 10 orë

Bebe Rexha mban koncert kundër dhunës me armë Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka arritur të bëj fansa nga e gjithë bota. Ajo është shumë aktive me koncerte në vende të ndryshme të ...

16 artikuj të ndërlidhur »

Enca Haxhia shkund rrjetin, bën twerk-un më të hatashëm

Zhurnal - parë: 10 orë

Enca Haxhia shkund rrjetin, bën twerk-un më të hatashëm Duket se Twerku është një nga gjërat që këngëtarja Enca Haxhia e bën më mirë. Ajo ka ndezur rrjetin me një kërcim të hatashëm.

7 artikuj të ndërlidhur »

Luana Vjollca kthehet me surpriza dhe super e nxehtë

Zhurnal - parë: 10 orë

Luana Vjollca kthehet me surpriza dhe super e nxehtë Pasi ka përfunduar me sukses sezonin e parë të ‘Shiko kush luan’, moderatorja sexy Luana Vjollca ka marrë një kohë larg vëmendjs së medias.

8 artikuj të ndërlidhur »

Katica Janeva në "gjah" pas autorit të vërtet të rastit të Sopotit

Zhurnal - parë: 10 orë

Katica Janeva në "gjah" pas autorit të vërtet të rastit të Sopotit Shkup, 20 mars - Katica Janeva është gjurmëve të autorit të vërtetë të vendosjes së minës në Sopot.

71 artikuj të ndërlidhur »