TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhurnal

Gjërat që asnjëherë s’duhet t'i kërkoni në Google

Zhurnal - parë: 12 orë

Gjërat që asnjëherë s’duhet t`i kërkoni në Google Kërkimet në internet dhe galeritë popullore janë bërë pjesë e jetës sonë të përditshme. Gjithçka që kërkoni mund t’i gjejmë vetëm në një motor ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Agon Amiga - Pi du krejt

Zhurnal - parë: 12 orë

Agon Amiga - Pi du krejt Agon Amiga - Pi du krejt (Official Video), Teksti eshte punuar nga vet reperi Agon Amiga, kurse Video eshte realizuar nga High End Entertainment, kenga eshte postuar ne ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Regjisori Ben Apolloni sot nxjerrë “Plaçkitësit” para publikut kumanovar

Zhurnal - parë: 12 orë

Regjisori Ben Apolloni sot nxjerrë “Plaçkitësit” para publikut kumanovar Kumanovë, 16 janar - Regjisori nga Kosova, Ben Apolloni sot do të prezantojë shfaqjen “Plaçkitësit” para publikut kumanovar.

6 artikuj të ndërlidhur »

Gjendet një trup i pajetë në ujërat e lumit Vardar

Zhurnal - parë: 12 orë

Gjendet një trup i pajetë në ujërat e lumit Vardar Shkup, 16 janar - Një trup i pajetë është gjetur në ujërat e lumit Vardar në afërsi të Sopotit. Ekipet e policisë së Velesit dhe Njësia për punë ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Seanca e parë e Komitetit Ekzekutiv të VMRO-DPMNE-së

Zhurnal - parë: 12 orë

Seanca e parë e Komitetit Ekzekutiv të VMRO-DPMNE-së Shkup, 16 Janar - Komiteti Ekzekutiv i VMRO-DPMNE-së në seancën e parë të mbajtur e dënoi përndjekjen politike nga Qeveria që nëpërmjet organeve ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Procesi gjyqësor kundër ish-agjentëve të DSK-së, do t’u jepet gjykatave të Maqedonisë

Zhurnal - parë: 12 orë

Procesi gjyqësor kundër ish-agjentëve të DSK-së, do t’u jepet gjykatave të Maqedonisë Shkup, 16 janar - Gjykatat e Maqedonisë do të marrin procesin gjyqësor për pasaportat e rrejshme të Goran ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Ja pse u nda Big Mama nga i dashuri

Zhurnal - parë: 12 orë

Ja pse u nda Big Mama nga i dashuri Big Mama ka rrëfyer për herë të parë arsyet që e çuan drejt ndarjes nga partneri, me të cilin kishte një vit lidhje.

8 artikuj të ndërlidhur »

Elhaida Dani nuk njihet më, i pret flokët shkurt

Zhurnal - parë: 12 orë

Elhaida Dani nuk njihet më, i pret flokët shkurt Elhaida Dani i habiti të gjithë kur u shfaq me flokë bjonde, një look të ri me të cilin nuk e kishim parë kurrë.

3 artikuj të ndërlidhur »

« Ekonomistët » Qeveria "shterpe" në rimëkëmbjen e ekonomisë

Zhurnal - parë: 12 orë

« Ekonomisët » Qeveria "shterpe" në rimëkëmbjen e ekonomisë Shkup, 16 janar - Lëshimi i Eurobondit të ri prej gjysmë miliard euro në fillim të këtij viti, sipas ekonomistëve hap dyshime për ekonominë ...

Dimovski kërkon nga Ivanov ti vë "veto" Ligjit për përdorimin e gjuhëve

Zhurnal - parë: 12 orë

Dimovski kërkon nga Ivanov ti vë "veto" Ligjit për përdorimin e gjuhëve Shkup, 16 Janar - Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Ilija Dimovski, kërkoi që presidenti Gjorgje Ivanov ti vendos “veto” Ligjit sipas ...

36 artikuj të ndërlidhur »

Dafina Zeqiri provokon nga shtrati, mban dorën te ‘zogu’

Zhurnal - parë: 12 orë

Dafina Zeqiri provokon nga shtrati, mban dorën te ‘zogu’ Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalon së provokuari.Edhe këtë herë ka zgjedhur rrjetet sociale për ta bërë një gjë të tillë, shkruan lajmi.netMe ...

Më në fund konfirmohet, Rita Ora rikthehet në vendlindje

Zhurnal - parë: 12 orë

Më në fund konfirmohet, Rita Ora rikthehet në vendlindje Këngëtarja e njohur me famë botërore, Rita Ora do rikthehet në vendlindjen e saj pikërisht për Ditën e Pavarëisë së Kosovës.

11 artikuj të ndërlidhur »

Adelina Tahiri zbulon të plotë veshjen në ditën e martesës, por ky detaj i habiti të gjithë

Zhurnal - parë: 12 orë

Adelina Tahiri zbulon të plotë veshjen në ditën e martesës, por ky detaj i habiti të gjithë Adelina Tahiri ka qenë kohët e fundit një nga vajzat më të komentuara të showbizit pasi u zbulua lidhja me ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Dua Lipa prezanton ekipin e valltareve të saj (Foto)

Zhurnal - parë: 12 orë

Dua Lipa prezanton ekipin e valltareve të saj (Foto) Dua Lipa pa dyshim se ka pasur një nga vitet më të suksesshme në karrierën e saj. Bukuroshja shqiptare ka shënuar suksese të jashtëzakonshme në ...

24 artikuj të ndërlidhur »

Eneda Tarifa ndahet nga bashkëshorti

Zhurnal - parë: 12 orë

Eneda Tarifa ndahet nga bashkëshorti Eneda Tarifa dhe partneri i saj prej shumë vitesh, Erjon Zaloshnja, mund të mos i kenë punët mirë bashkë. Burime për Anabel.al tregojnë se çifti nuk shikohen më ...

Sara Fashion filloi me pastrim total

Zhurnal - parë: 12 orë

Sara Fashion filloi me pastrim total Shkup, 16 janar - Nga sot fillon pastrimi total në shitoret e Sara Fashion në gjithë Maqedoninë. Ju presin çmime të ulëta të SF veshje të brendshme, pixhame, ...

Sulmuesi i Sheqerinkës kërkon dënim me kusht në vend të burgut

Zhurnal - parë: 12 orë

Sulmuesi i Sheqerinkës kërkon dënim me kusht në vend të burgut Shkup, 16 Janar - Pançe Angelov, sulmuesi i ministres aktuale t ë Mbrojtjes, Radmila Sheqerinska p ë r koh ë n e ngjarjet n ë Parlament ...

9 artikuj të ndërlidhur »

Fjalët e qiririt

Zhurnal - parë: 13 orë

Fjalët e qiririt Sulejman ef. Rexhepi Lajm i lidhur Pushteti i Marrëveshjeve historike A jemi të gatshëm ne shqiptarët që ta jetësojmë si duhet ligjin për gjuhët edhe kështu si është ?! Mjekët në ...

Ndërtohet droni gjigand që mban mbi 200 kg ngarkesë

Zhurnal - parë: 13 orë

Ndërtohet droni gjigand që mban mbi 200 kg ngarkesë Kompania e madhe Boeing ka zbuluar një dron gjigand që është në gjendje të mbajë një ngarkesë prej 220 kg.

4 artikuj të ndërlidhur »

Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet “cullak” dhe hanë bukë! (Foto)

Zhurnal - parë: 13 orë

Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet “cullak” dhe hanë bukë! (Foto) Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet gati e tëra dhe ulët që të hanë bukë! Anjëza Branka është njëra ndër ...