TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhurnal

RYCO - proces mundësie për të rinjtë në Maqedoni

Zhurnal - parë: 6 orë

RYCO - proces mundësie për të rinjtë në Maqedoni Shkup, 20 mars - Zyra rajonale për bashkëpunim rinor të Ballkanit Perëndimor (RYCO) praktikisht është bashkëpunimi i parë institucional mes ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Egzona e veshë përsëri vellon, kësaj here për...

Zhurnal - parë: 7 orë

Egzona e veshë përsëri vellon, kësaj here për... Suksesin në biznes e dëshmoi edhe para martesës, ndërkaq tani vetëm se e ka zgjeruar, shkruan Kosovarja.

Ky është vendi i preferuar ku bëjnë fotografi Shyhretja, Engji dhe e gjithë familja

Zhurnal - parë: 7 orë

Ky është vendi i preferuar ku bëjnë fotografi Shyhretja, Engji dhe e gjithë familja Këngëtarja e shumë këngëve e shumë hiteve të pavdekshme të cilat do mbetën të preferuarat e çdo gjenerate, shkruan ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Ku i’u zhdukën linjat e trupit Adelinës? Ja çfarë ka veshur!

Zhurnal - parë: 7 orë

Ku i’u zhdukën linjat e trupit Adelinës? Ja çfarë ka veshur! Është ‘diva’ e estradës dhe ky epitet që i është vënë që në fillimet e saja, bën të kuptohet se për kë është fjala, shkruan Kosovarja.

14 artikuj të ndërlidhur »

Kur Adea Pula provokon keq me gjuhë, fotografohet duke lëpirë..

Zhurnal - parë: 7 orë

Kur Adea Pula provokon keq me gjuhë, fotografohet duke lëpirë.. Larg muzikës dhe profesioneve që do e mbanin në qendër të vëmendjes, por prapë se prapë Adea Pula i rezistoi kohës dhe po merr po të ...

Bashkohen forcat për një Mega spektakël të madh në Zvicër

Zhurnal - parë: 7 orë

Bashkohen forcat për një Mega spektakël të madh në Zvicër Shteti i Zvicrës shumë shpejt do të pasurohet edhe me një evitimet të madh të sporteve luftarake, por kësaj radhe me një koncept ndryshe nga ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Dramë në Shutkë, dy familje bëhen "copë" përshkak dashurisë "të palejuar" të fëmijëve të tyre

Zhurnal - parë: 7 orë

Dramë në Shutkë, dy familje bëhen "copë" përshkak dashurisë "të palejuar" të fëmijëve të tyre Shkup, 20 mars - Sëpata, thika, shufra të hekurit e çfarë jo tjetër janë përdorur dje gjatë një përleshje ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Labi e ftoi në emision, por me këtë gjest Kaltrina Selimi e zemëroi gruan e tij!

Zhurnal - parë: 7 orë

Labi e ftoi në emision, por me këtë gjest Kaltrina Selimi e zemëroi gruan e tij! Këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi pas një kohe të gjatë qëndrimi në Angli pranë bashkëshortit dhe djalit të saj ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Gjiko flet për momentin e kapjes së peshkaqenit në Maldive dhe polemikat në mediat ndërkombëtare

Zhurnal - parë: 7 orë

Gjiko flet për momentin e kapjes së peshkaqenit në Maldive dhe polemikat në mediat ndërkombëtare Hip hop ylli, Gjiko, ka folur edhe një herë për polemikat në mediat shqiptare dhe ndërkombëtare pasi ...

20 artikuj të ndërlidhur »

Sekuestrohen sasi e madhe cigaresh, të holla, mbathje, barna, parfume dhe pajisje të ndryshme

Zhurnal - parë: 7 orë

Sekuestrohen sasi e madhe cigaresh, të holla, mbathje, barna, parfume dhe pajisje të ndryshme Shkup, 20 mars - Gjatë javës së kaluar, nëpunësit doganor penguan përpjekje për trafikim të gjërave të ...

Gonyl është një super femër në jetën reale! Jeni mësuar ta shihni gjithmonë të vuajtur

Zhurnal - parë: 7 orë

Gonyl është një super femër në jetën reale! Jeni mësuar ta shihni gjithmonë të vuajtur Seriali Nëna, padyshim është njëri nga serialet më të shikuara nga publiku shqiptar.

Ky gjoks i Tallulas do ju lë pa gjumë

Zhurnal - parë: 7 orë

Ky gjoks i Tallulas do ju lë pa gjumë Tallulah Willis ka ekspozuar gjoksin dhe të pasmet në një paraqitje të saj në bikine rozë gjatë pushimeve në Bahame Ajo është duke pushuar me shokët e saj në ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Nën ritmin e këngës së Elvana Gjatës, Aurela Hoxha ekspozon tërësisht të pasmet (Video)

Zhurnal - parë: 7 orë

Nën ritmin e këngës së Elvana Gjatës, Aurela Hoxha ekspozon tërësisht të pasmet (Video) Ajo cilësohet si një nga modelet më të bukura në Shqipëri, shkruan GazetaBlic.Aurela Hoxha e ka treguar se ...

Vesa publikon imazh të bukur familjar

Zhurnal - parë: 7 orë

Vesa publikon imazh të bukur familjar Treshja duken aq bukur Këngëtarja e njohur dhe e dashur kosovare, Vesa Luma është shpërngulur për një jetesë të re së bashku me bashkëshortin, Big Bastën dhe ...

4 artikuj të ndërlidhur »

‘Xhahidja’ është një zonjë e vërtetë, por a e dini me kë është e martuar ajo!

Zhurnal - parë: 7 orë

‘Xhahidja’ është një zonjë e vërtetë, por a e dini me kë është e martuar ajo! Seriali “Nëna”, aktualisht është një ndër më të popullarizuarit. Në këtë telenovelë flitet më shumë për domethënien e ...

“Seancë publike” në Supreme, Vangellovski ju merr telefonat gazetarëve

Zhurnal - parë: 7 orë

“Seancë publike” në Supreme, Vangellovski ju merr telefonat gazetarëve Shkup, 20 mars - Pa telefona dhe pa asnjë mjet bazik komunikimi me redaksitë, gazetarët duhet ta ndjekin profesionalisht se ...

9 artikuj të ndërlidhur »

Mijëra aplikacione Android mund të pushojnë së punuari

Zhurnal - parë: 8 orë

Mijëra aplikacione Android mund të pushojnë së punuari Për shkak të sistemit të ri Android P do të pushojnë së punuari aplikacionet e vjetra, të cilat nuk janë të përditësuara që prej versionit ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Mc Kresha shton peshë (FOTO)

Zhurnal - parë: 8 orë

Mc Kresha shton peshë (FOTO) Ka kaluar një kohë e gjatë dhe reperi Mc Kresha nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Por edhe paraqitjet e tij publike gjithashtu kanë munguar, shkruan lajmi.net.

4 artikuj të ndërlidhur »

Çuditë Zeynep, i dashuri i saj është në moshën e babait të saj

Zhurnal - parë: 8 orë

Çuditë Zeynep, i dashuri i saj është në moshën e babait të saj Cansu Dere konsiderohet prej fytyrave më të bukura të ekranit turk. Ajo është një aktore dhe modele e suksesshme dhe si e tillë është e ...

Lëvizja BESA: E mbështesim protestën e nesërme për rastin e Almir Aliut

Zhurnal - parë: 8 orë

Lëvizja BESA: E mbështesim protestën e nesërme për rastin e Almir Aliut Shkup, 20 mars - Duke gjykuar se, fatkeqësisht, sistemi gjyqësor në Maqedoni ende vazhdon të jetë diskriminues dhe jo i drejtë ...

68 artikuj të ndërlidhur »