TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhurnal

Gjykata supreme vendos për ankesat e 15 të akuzuarve për ngjarjet e 27 prillit

Zhurnal - parë: 5 orë

Gjykata supreme vendos për ankesat e 15 të akuzuarve për ngjarjet e 27 prillit Shkup, 20 mars – Gjykata supreme sot në seancë publike i shqyrton ankesat e 15 të akuzuarve nga ngjarjet në Kuvendin e ...

16 artikuj të ndërlidhur »

Pak para se të fillojë seanca, Labinot Tahiri tregon qëndrimin e tij përfundimtar për demarkacionin!

Zhurnal - parë: 5 orë

Pak para se të fillojë seanca, Labinot Tahiri tregon qëndrimin e tij përfundimtar për demarkacionin! Prishtinë, 20 mars - Deputeti nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri ka thënë se do votojë për nënat ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Deputetët kanë nisur të arrijnë në Kuvend

Zhurnal - parë: 5 orë

Deputetët kanë nisur të arrijnë në Kuvend Prishtinë, 20 mars - Kur kanë mbetur edhe rreth gjysmë ore nga fillimi i seancës së jashtëzakonshme për demarkacionin, tashmë në ndërtesën e Kuvendit kanë ...

239 artikuj të ndërlidhur »

Pacolli: Dialogu me Serbinë të përfundojë me marrëveshje detyruese

Zhurnal - parë: 5 orë

Pacolli: Dialogu me Serbinë të përfundojë me marrëveshje detyruese Prishtinë, 20 mars - Ministri i Jashtëm Behgjet Pacolli, ka vlerësuar se dialogu me Serbine duhet të ketë një afat dhe të përmbyllet ...

239 artikuj të ndërlidhur »

Sulmet ajrore vrasin 15 fëmijë në Guta të Sirisë

Zhurnal - parë: 5 orë

Sulmet ajrore vrasin 15 fëmijë në Guta të Sirisë Ekipet e shpëtimit thanë se civilët janë fshehur në shkollë për t’iu shpëtuar sulmeve të forcave siriane dhe atyre ruse në qytetin Arbin, transmeton ...

12 artikuj të ndërlidhur »

MPJ e Turqisë kritika për deklaratën e ministrit të EBA-ve

Zhurnal - parë: 5 orë

MPJ e Turqisë kritika për deklaratën e ministrit të EBA-ve Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Turqisë ka kritikuar ashpër komentetet e “kërcënimit ndaj botës arabe” të ministrit të Punëve ...

Kejvina e “Xing me Ermalin” siç nuk e keni parë! I hipën sipër aktorit (Video)

Zhurnal - parë: 5 orë

Kejvina e “Xing me Ermalin” siç nuk e keni parë! I hipën sipër aktorit (Video) Ajo u bë e njohur falë emisionit “Xing me Ermalin”, shkruan GazetaBlic.Flasim për bjonden bukuroshe Kejvina Kthella e ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Kur statistikat flasin, 25 vjeçari Icardi golashënues më i mirë se CR7 e Higuain

Zhurnal - parë: 5 orë

Kur statistikat flasin, 25 vjeçari Icardi golashënues më i mirë se CR7 e Higuain Në vitet e fundit Mauro Icardi ka qenë shtylla kryesore e Interit, edhe pse sukseset e zikaltërve kanë munguar.

32 artikuj të ndërlidhur »

Sela fton gjithë aktivistët e ASH-së të dalin në protestën e nesërme

Zhurnal - parë: 5 orë

Sela fton gjithë aktivistët e ASH-së të dalin në protestën e nesërme Shkup, 20 mars - Kreu i ASH-së, Ziadin Sela përmes një statusi në Facebook ka ftuar gjithë aktivistët e partisë së tij që nesër të ...

68 artikuj të ndërlidhur »

Meta: Për bektashinjtë tanë Shqipëria ngelet mbi gjithçka!

Zhurnal - parë: 5 orë

Meta: Për bektashinjtë tanë Shqipëria ngelet mbi gjithçka! Tiranë, 20 mars - Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta mori pjesë sot në simpoziumin e organizuar nga Kryegjyshata Botërore e ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Paloka: Marrëveshje e drejtë me Greqinë për çështjen e detit është e mirëpritur, por jo pazare

Zhurnal - parë: 5 orë

Paloka: Marrëveshje e drejtë me Greqinë për çështjen e detit është e mirëpritur, por jo pazare Tiranë, 20 mars - Nënkryetari i PD, Edi Paloka thotë se një marrëveshje e drejtë me Greqinë për çështjen ...

52 artikuj të ndërlidhur »

Bushati: Të vendosur për një marrëveshje të drejtë me Greqinë

Zhurnal - parë: 5 orë

Bushati: Të vendosur për një marrëveshje të drejtë me Greqinë Tiranë, 20 mars - Për ministrin e Jashtëm Ditmir Bushati, autorizimi i dhënë nga presidenti Ilir Meta sjell një fazë të re të ...

52 artikuj të ndërlidhur »

Rama në Bruksel, takime me Mogherinin dhe Fleckenstein

Zhurnal - parë: 5 orë

Rama në Bruksel, takime me Mogherinin dhe Fleckenstein Tiranë, 20 mars - Kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë zyrtare në Bruksel , ku ka takuar funksionarë të lartë të BE-së.

25 artikuj të ndërlidhur »

Modelja 22 vjeçare hidhet nga kati i gjashtë për t’i shpëtuar biznesmenit

Zhurnal - parë: 5 orë

Modelja 22 vjeçare hidhet nga kati i gjashtë për t’i shpëtuar biznesmenit Nëna e modeles tha se biznesmeni amerikan i kishte vendosur një thikë në fyt para se ajo të hidhej nga ndërtesa.Një modele ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Tjetër video pikante nga Emily Ratajkowski

Zhurnal - parë: 5 orë

Tjetër video pikante nga Emily Ratajkowski Emily Ratajkowski shquhet për videot pikante. Këtë herë modelja ka publikuar një video, ku duket gjoksi. 26-vjeçarja kishte veshur një fustan të hapur mjaft ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Herolind Shala në formacionin e javës në Superligën e Danimarkës

Zhurnal - parë: 5 orë

Herolind Shala në formacionin e javës në Superligën e Danimarkës Duket se Herolind Shala ka gjetur më në fund formën e mirë në Danimarkë. Shqiptari nga Kosova në fundjavë shënoi golin e parë me ...

6 artikuj të ndërlidhur »

De Vrij injoron thashethemet rreth të ardhmes

Zhurnal - parë: 5 orë

De Vrij injoron thashethemet rreth të ardhmes Mbrojtësi i Lazios, Stefan de Vrij, ka injoruar thashethemet se ai do të nënshkruajë me Interit në fund të sezonit.

4 artikuj të ndërlidhur »

Martesat në moshë të re, element shqetësues në shoqëri

Zhurnal - parë: 5 orë

Martesat në moshë të re, element shqetësues në shoqëri Shkup, 20 mars - Numri i vajzave të reja të cilat ndërpresin shkollimin dhe fillojnë jetën bashkëshortore paraqet element shqetësues dhe ngrit ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Rusia paralajmëron Maqedoninë për pasoja negative nëse hyn në NATO e BE

Zhurnal - parë: 5 orë

Rusia paralajmëron Maqedoninë për pasoja negative nëse hyn në NATO e BE Shkup, 20 mars - Zëvendës ministri i Jashtëm rus, Aleksandar Grushko, sot realizoi takim me ambasadorin e Maqedonisë në Rusi, ...

16 artikuj të ndërlidhur »

Adele vazhdon të ketë problem me zërin, anulon koncertin e madh

Zhurnal - parë: 5 orë

Adele vazhdon të ketë problem me zërin, anulon koncertin e madh Ëndrra e Adele për të realizuar eksperiencën “residency” në Las Vegas mund mos të realizohet, për shkak të problemeve me zërin.

3 artikuj të ndërlidhur »