TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Channel

Ankthi i ndarjes nga celulari

Top Channel - 16.08.2017

Ka shumë njerëz që nuk ndihen rehat pa pasur në duar celularin e tyre për një kohë të caktuar dhe shkencëtarët kanë gjetur një emër për këtë ndjesi. “Ankthi i ndarjes nga celulari” quhet simptoma që, ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Daniel Craig, sërish si James Bond

Top Channel - 16.08.2017

Pas shumë spekulimesh, pohimesh dhe konfirmimesh, aktori britanik Daniel Craig tha se do të rikthehet sërish në ekranin e madh, në rolin e agjentit sekret më të famshëm në botë, James Bond.

Si do të jetë ora e re e Apple

Top Channel - 16.08.2017

Apple do të prezantojë së shpejti jo vetëm iPhone 8, iPhone 7S dhe 7S Plus, por edhe Apple Watch Series 3, brezin e tretë të orëve të kompanisë së udhëhequr nga Tim Cook.

18 artikuj të ndërlidhur »

“Game of Thrones”, gabimisht në transmetim

Top Channel - 16.08.2017

Këtë herë nuk është dashur mundi antiligjor i piratëve kibernetikë, por ka mjaftuar një gabim trashanik i vet filialit të HBO-së në Spanjë, për të transmetuar aksidentalisht përpara kohe episodin e ...

Kur krokodili i zë rrugën makinës (Video)

Top Channel - 16.08.2017

Vetëm në Australi mund të ndodhë që një shofer t’i bjerë borisë në mënyrë që krokodili që i ka zënë rrugën të lëvizë nga vendi. Një video ka kapur momentin kur një makinë e kuqe detyrohet të ndalojë ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Kaubojset perfekte (Foto)

Top Channel - 16.08.2017

Disa nga modelet më të famshme në botë u grumbulluan në Aspen të Kolorados për një set fotografik të “Victoria’s Secret” me fotografin Jerome Duran dhe regjisorin Michael Bay.

Djali që nuk do të rritet kurrë (Video+Foto)

Top Channel - 16.08.2017

Një djalë britanik vuan nga një çrregullim shumë i rrallë që e bën atë të duket dhe të sillet si një 2-vjeçar, edhe pse ka mbushur 13 vjeç tashmë. Angus Palmes peshon vetëm 13 kg për shkak të një ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Një modele ndryshe nga të tjerat (Foto)

Top Channel - 16.08.2017

Iskra Lawrence nuk e ka problem që të pozojë me bikini tani që ka mësuar të dashurojë trupin e saj. Modelja 26-vjeçare, e cila nuk do që të quhet “modele e përmasave të mëdha”, ka realizuar një set ...