TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Channel

Me kë feston ditëlindjen Paris Hilton?

Top Channel - 18.02.2017

Ajo ka qënë gjithmonë e hapur kur flitet për dashurinë. Dhe duket se Paris Hilton po ndryshon këtë mënyrë dhe këtë e tregon festa e ditëlindjes së saj të 35-të.

Pesë puthjet që bënë historinë

Top Channel - 18.02.2017

Një puthje është dhurata më e thjeshtë dhe shpeshtë që marrin njerëzit, e sidomos në ditën e Shën Valentinit. Por kur bëhet fjalë për puthje që kanë bërë bujë, nuk ka qënë domosdoshmërisht çështje ...

2 artikuj të ndërlidhur »

10 fotot më qesharake në Snapchat

Top Channel - 18.02.2017

Rrjetet sociale janë bërë së shumë të rëndësishme sa shumë njerëz po jetojnë më shumë ne Facebook, Snapchat dhe Instagram. Jeta e tyre pasqyrohet në mënyrë të rregullt dhe të pashmangshme në ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Aventura e çmendur e çiftit amerikan

Top Channel - 18.02.2017

Pete Thuli 24 dhe Tailor Bucher 23 vjeçe, janë çifti amerikan që kanë braktisur punët përkatëse dhe kanë vendosur të eksplorojnë SHBA-të, duke jetuar si nomadë.

Kryeqyteti i seksit

Top Channel - 17.02.2017

Pattaya në Tajlandë konsiderohet si kryeqyteti botëror i seksit. Këtë titull nuk e ka marrë më kot, pasi në të vlerësohet se janë mbi 27 mijë prostituta.

6 artikuj të ndërlidhur »

Bastet për “Oscars”

Top Channel - 17.02.2017

“La La Land” pritet të triumfojë natën e çmimeve “Oscars”, por gara për të kurorëzuar njeriun më të famshëm të “Hollywood”-it duket të jetë kokë më kokë, sipas kompanive të basteve që kanë parë një ...

Mbahu Mernie!

Top Channel - 17.02.2017

Incidente të tilla mund t’i ndodhin kujtdo që e tepron me pijen, por një personazh publik duhet që t’i evitojë ato. Por ky nuk është rasti i britanikes, Marnie Simpson, e cila provoi edhe njëherë se ...

Artist me ide gjeniale, vetëm me letër e gërshërë

Top Channel - 17.02.2017

Rich McCor, i njohur ndryshe si Djaloshi-Letër, realizon disa punime intriguese vetëm me letra dhe gërshërë, punë e cila i ka sjellë edhe 237 mijë fansa.

“Profesor” Gazi i jep një leksion gazetarëve të kulturës

Top Channel - 17.02.2017

I ftuar në “Pasdite në Top Channel”, aktori Gaz Paja sqaroi incidentin që i ndodhi me një gazetare të kulturës pak para premierës së pjesës me titull “Çfarë pa kryeshërbëtorja”.

Shkëndija “rozë” pas daljes së parë?

Top Channel - 17.02.2017

Kur ylli kanadez i tenisit, Eugenie Bouchard pranoi të dilte me një student, pasi humbi bastin e vendosur në “Twitter”, dukej se gjithçka do të mbyllej vetëm me kaq.

Charlotte McKinney, “shpërthyese” në Miami

Top Channel - 17.02.2017

Në botën e modës konsiderohet si Kate Upton e re dhe jo më kot, pasi ngjashmëritë me supermodelen janë të mëdha. Modelja Charlotte McKinney është e famshme për format e saj dhe dekoltenë shpërthyese.

10 artikuj të ndërlidhur »

Kukulla “spiune” duhet larguar nga fëmijët

Top Channel - 17.02.2017

Kukulla “Cayla” është bërë e famshme në Gjermani, për shkak të teknologjisë së saj që e bën të flasë, por një mbikëqyrës zyrtar u ka bërë thirrje prindërve që të shkatërrojnë të tilla lodra argëtuese ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Njihuni me njeriun më të armatosur në SHBA

Top Channel - 17.02.2017

Një koleksionues armësh, të cilit i është vendosur edhe nofka Njeriu-Dragua, cilësohet si njeriu më i armatosur në SHBA. Duke pasur nën pronësi mbi 200 mitralozë, tanke dhe granatahedhës.

Një trotuar për pasarelë

Top Channel - 17.02.2017

Stilisti Marc Jacobs ktheu në pasarelë një trotuar të Manhatanit për të prezantuar koleksionin vjeshtë 2017-të, në ditën e fundit të javës së modës në Nju Jork.