TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Channel

Një vajzë moskokëçarëse!

Top Channel - 24.03.2017

Fama për të është shumë e rëndësishme dhe modelja Hailey Baldwin duket se është e gatshme të bëjë gjithçka për ta arritur atë. Ajo është vetëm 20 vjeç, por megjithatë çdo ditë e më dhunë po merr një ...

Bletët sulmojnë çiklistët

Top Channel - 24.03.2017

Ajo që nisi si xhiro e qetë me biçikletë u kthye në një horror për këta çiklistë, kur ata janë sulmuar nga disa bletë. Videoja fillon me një grup çiklistësh që ngjiten në një rrugë malore në Spanjë, ...

Amber Rose ju “mbulon” me dollarë

Top Channel - 24.03.2017

Ditët më të mira të jetës së saj kanë qenë në kohën kur punonte si striptiste, të paktën kështu është shprehur edhe vet Amber Rose. 33-vjeçarja duket se është rikthyer në habitatin e saj, por këtë ...

Vila 8 milionë dollarëshe e Drake

Top Channel - 24.03.2017

Superstari i rrymës hip-hop shfaq shumë nga jeta e tij personale në projektet e tij muzikore. Edhe pse ai nuk flet në këngë për pishinën e “çmendur” të rrethuar nga shpellat në vilën e tij në ...

Ndryshimi drastik i Sia-s

Top Channel - 24.03.2017

Ajo kishte vendosur të hiqte paruken bardhë e zi, që e shoqëron kudo, teksa është fotografuar në aeroportin e Los Angeles, ditën e mërkurë. Sia Furler kishte pësuar një shndërrim të vërtetë në fytyrë ...