TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Channel

Pamela Anderson: Nuk jam në lidhje me Assange

Top Channel - 20.09.2017

Këto kohët e fundit Pamela Anderson ka qënë në qendër të thashethemeve se ishte lidhur me Julian Assange, 46-vjeçari i Wikileaks i cili është i ngujuar në ambasadën e Ekuadorit në Londër.

Emergjencë mode

Top Channel - 20.09.2017

Pamja e Victoria Beckham në Nju Jork këtë javë na ka servirur variacione të ndryshme të kombinimit të T-shirt me pantallonat. Por mesazhi i fundit ka qënë i qartë dhe me zë të lartë.