TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Telegrafi

Chelsea me ofertë të përbashkët për Dzekon dhe Palmierin

Telegrafi - parë: 12 orë

Roma dhe Chelsea janë në negociata për Emerson Palmieri, por Sky Sport Italia raporton këtë mbrëmje (e enjte) që po diskutojnë edhe për Edin Dzekon në një marrëveshje të dyfishtë prej 65 milionë ...

20 artikuj të ndërlidhur »

Ronaldo, Messi dhe Neymar kanë aeroplanët e tyre privatë, por kush e zotëron më të shtrenjtin? (Foto)

Telegrafi - parë: 12 orë

Futbollistët i duan gjërat luksoze në jetë. Nëse jeni futbollist i klasit të lartë, është e natyrshme që dëshironi të udhëtoni me aeroplanin tuaj privat.

2 artikuj të ndërlidhur »

Gara për kreun e FSHF-së, shtohet një tjetër kandidat

Telegrafi - parë: 12 orë

Një tjetër kandidat i shtohet garës për kreun e FSHF. Bëhet fjalë për ish gjyqtarin Shpëtim Hala, i cili do të rivalizojë me kreun aktual Armando Duka dhe Bashkim Finon.

26 artikuj të ndërlidhur »

Tentoi të kryej vetëvrasje duke i dal përpara trenit që lëvizte me shpejtësi të madhe, kalimtarja e rastit e shpëton në ...

Telegrafi - parë: 13 orë

Policia angleze ka publikuar një video të filmuar nga kamerat e sigurisë, ku shihet se si një grua e shpëton një burrë nga vdekja e sigurt, i cili pasi u nervozua nga një bisedë telefonike dhe theu ...

Kurteshi akuzon Molliqajn se po punon për ndarjen e VV-së dhe formimin e një partie të re

Telegrafi - parë: 13 orë

Sekretar Organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Ismajl Kurteshi ka thënë se Dardan Molliqaj po organizon takime ilegale me aktivistë të Lëvizjes, duke përmendur edhe idenë e formimit të partisë së re.

13 artikuj të ndërlidhur »

Babai e pësoi keq teksa po e luhaste fëmijën mbi fytyrë (Video)

Telegrafi - parë: 13 orë

Aidan Cameron nga Mançesteri i Anglisë, e pësoi keq teksa po e luhaste vogëlushin Ronnie mbi fytyrën e tij. Fëmija që ka dy muaj e gjysmë, sapo kishte ngrënë dhe tërë ushqimin e zbrazi mbi të atin, ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Mbërrin në Tiranë, shqiptari i nisur nga Londra me automjetin ushtarak të komunizmit (Foto)

Telegrafi - parë: 13 orë

Gent Jakupi së bashku me menaxherin e firmës së tij, Rob Gerrish kanë mbërritur në Tiranë pasi kanë përshkruar 2600 kilometra me një automjet të vjetër ushtarak rus, ZIL.

6 artikuj të ndërlidhur »

Reali fiton ndaj Leganes në ndeshjen e parë çerekfinale të Copa del Rey (Video)

Telegrafi - parë: 13 orë

Real Madridi ka fituar me rezultat minimal 1-0 ndeshjen e parë të çerekfinales së Copa del Rey në udhëtimin e tyre te Leganes. Pjesa e parë e takimit u dominua nga Mbretërit, por edhe përkundër ...

32 artikuj të ndërlidhur »

Besiktas rivalizon Unitedin për Chichariton

Telegrafi - parë: 13 orë

Sulmuesi meksikan, Javier Hernandez i njohur ndryshe si Chicharito mund të largohet nga West Ham United. Meksikani ka shkëlqyer që pas rikthimit në Ligën Premier me West Hamin duke shënuar gola të ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Pornostarja rrëfen natën që kaloi me Donald Trump

Telegrafi - parë: 13 orë

Aktorja e filmave për të rritur, Stormy Daniels, emri i vërtetë i së cilës është Stephanie Clifford, ka përshkruar netët që ka kaluar me Donald Trumpin, në kohën kur nuk ishte ende president i ...

30 artikuj të ndërlidhur »

Rita Ora aludon se do ta shohim sërish në “Fifty Shades of Grey” (Video)

Telegrafi - parë: 13 orë

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo së fundi është nderuar në Hong Kong, ku u shpërblye me çmimin “Artistja më e mirë Ndërkombëtare” .

30 artikuj të ndërlidhur »

Pretendon se është kthyer nga viti 6000, ku botën e sundojnë robotët kurse njerëzit nuk vdesin (Video)

Telegrafi - parë: 13 orë

Një burrë pretendon se është kthyer nga e ardhmja, më saktësisht nga viti 6000, dhe beson se ka shumë për të na treguar për të ardhmen e planetit tonë, dhe si dëshmi për këtë shfaq një fotografi të ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Ahmeti: Kurti është personi më autoritativ dhe më i përgatitur në Vetëvendosje

Telegrafi - parë: 13 orë

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka theksuar se deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Albin Kurti është personaliteti më autoritativ në VV.

13 artikuj të ndërlidhur »

Rep grupi, WNC nuk e ka ndërmend të riaktivizohet

Telegrafi - parë: 13 orë

Gjeneratat e mesme mund ta kujtojnë më shumë grupin e njohur nga Peja, W.N.C. Grupi ka qenë shumë i njohur dikur në hip hopin shqiptar, me disa këngë të cilat kanë sjellë tema të ndryshme të ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Chelsea rrezikon të dënohet nga FIFA shkaku i transferimeve të parregullta të të rinjve

Telegrafi - parë: 13 orë

Kampioni aktual i Ligës Premier, Chelsea, rrezikon të dënohet nga FIFA shkaku i parregullsive me transferimet e lojtarëve adoleshent. E përditshmja britanike The Guardian ka zbuluar se skuadra e ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Rrëfimi prekës, Alban Ramosaj flet për Beatrix dhe humbjen e babait (Video)

Telegrafi - parë: 13 orë

Marrëdhënia me Beatrix dhe humbja e babait kanë qenë dy çështjet që kanë emocionuar Alban Ramosajn në studion e “Rudina” në Tv Klan. Gjatë emisionit këngëtari tha se ka marrëdhënie shumë të ngushtë ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Kapet ujku që iku në mënyrë misterioze nga kafazi (Foto)

Telegrafi - parë: 14 orë

Policia me ndihmën e një njohësi të kafshëve, ia kanë dalë të kapin ujkun që kishte ikur nga një strehimore në Berkshire të Anglisë. Rrethanat në të cilat iku mbesin misterioze, ndërsa pronarja e ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Drejtuesit e Real Madridit besojnë në largimin e Zidanet në fund të sezonit

Telegrafi - parë: 14 orë

Krerët e Real Madridit besojnë se Zinedine Zidane do të largohet nga klubi në fund të këtij sezoni. Largimi i trajnerit francez nga Santiago Bernabeu është një temë që është përhapur shumë ditëve të ...

30 artikuj të ndërlidhur »

Dimitrov: Punohet për organizimin e takimit Zaev-Tsipras për propozimet e Nimetz

Telegrafi - parë: 14 orë

Ministri për Punë të Jashtme i Maqedonisë, Nikolla Dimitrov në një intervistë për TV 24 tha se punohet dhe shpreson për organizimin e takimit mes kryeministrave të Maqedonisë dhe Greqisë, Zoran Zaev ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Ahmeti thotë se nuk ka më pengesa për t’i realizuar projektet komunale (Video)

Telegrafi - parë: 14 orë

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka theksuar se ashtu siç kanë kërkuar në fushatë sot u përfunduar funksionalizimi i institucioneve të Komunës.

8 artikuj të ndërlidhur »