TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Republika

Forma e gjokseve tregon shumë për personalitetin tuaj (FOTO)

Republika - parë: 15 orë

Gjokset, që nga shumë meshkuj vlerësohen si gjëja më tërheqëse te femrat, tregojnë shumë për personalitetin e një ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Trendi më i ri i kirurgjisë plastike ka pushtuar mijëra persona në botë

Republika - parë: 15 orë

Kjo lloj kirurgjie plastike ka pushtuar mijëra persona në botë duke përfshirë më së shumti ato të famshmit. Po, Gabrielle Union i ka ato. Edhe Miranda Kerr, por edhe Harry Styles.

2 artikuj të ndërlidhur »

Ky përbërës natyral do ju zhdukë lythat menjëherë

Republika - parë: 15 orë

Lythat janë të zakonshme të shfaqen në lëkurën e butë dhe shpeshherë në vende të ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Naimi: Ja çka kam hequr për ta bërë Mihrijen për vete

Republika - parë: 15 orë

Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë më shumë se 20 vite të dashuruar dhe sërish nuk ngopen me njëri-tjetrin. Të ftuar tek emisioni i Rudina Magjistarit, dy artistët nga Kosova kanë folur për jetën e ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Dy plaçkitje në Shkup

Republika - parë: 16 orë

Një shkupjan 29 vjeçar D.P në orën 12:45 është sulmuar dhe plaçkitur nga një kryerës i panjohur në rrugën “Aminta Treti” në Qendër. Siç kumtoi MPB, D.P ka qenë me një shok kur nga një automjet ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Akomodim falas në Shkup për ndeshjen e Super Kupës Evropiane

Republika - parë: 17 orë

Super Kupa Evropiane që do të luhet më 8 gusht në Shkup ndërmjet Real-Madrid dhe Manchester United ka ndikuar që oferta hotelierike të shtrenjtohet në shifra ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Han: Marrëveshja me Turqinë për emigrantët funksionon mirë

Republika - parë: 17 orë

Marrëveshja mes Bashkimit Evropian dhe Turqisë për parandalim të valës së emigrantëve në vendet perëndimore evropiane funksion mirë, ndërsa marrëdhëniet e përditshme bilaterale janë shumë më të mira ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Michael Phelps garon me peshkaqenin e bardhë (Video)

Republika - parë: 18 orë

Michael Phelps , olimpisti më me shumë dekorata në botë dhe i njohur me nofkën “Peshku fluturues”, ka shkuar kokë më kokë kundër një peshkaqeni gjigand të bardhë në një garë 100 metra të transmetuar ...

23 artikuj të ndërlidhur »

Puth djalin e vogël në buzë! Shqiptarët ‘masakrojnë’ modelen

Republika - parë: 18 orë

Një foto e modeles Adrola Dushi në rrjetin social Instagram ka ngjallur debate të forta. Modelja shfaqej duke puthur në buzë djalin e saj të vogël Troin, e një lumë komentesh negative erdhën drejt ...

Mike Tyson rrëfen se si e kishin ngacmuar seksualisht kur ishte fëmijë

Republika - parë: 18 orë

Mbreti i boksit Mike Tyson ka folur për ngacmimet e tmerrshme seksuale që ka pësuar kur ishte fëmijë, dhe që e bëri atë “mjaft të ashpër në botën ku ...

18 artikuj të ndërlidhur »

KRSKRR: Pushim i mirë për udhëtim të sigurt

Republika - parë: 18 orë

Këshilli Republikan për Siguri në Komunikacion në Rrugë (KRSKRR) bën thirrje që shoferët të kenë pushuar mirë, pa dallim nëse do të udhëtojnë gjatë ditës apo gjatë natës.

3 artikuj të ndërlidhur »

AUV: Nuk ka informatë për drithërat e pasigurta nga “Nestle”

Republika - parë: 18 orë

Agjencia për Ushqim dhe Veterinari sot kumtoi se deri më tani përmes Sistemit për paralajmërim të shpejtë i Bashkimit Evropian – RASSF nuk ka marrë notifikim për prodhim të pasigurtë – drithërat ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Françeskën e tradhton një foto, modelja në lidhje me djalin e biznesmenit?!

Republika - parë: 18 orë

I ka dhënë fund romancës së saj me biznesmenin disa vite më të madh në moshë, me të cilin kishte një histori të gjatë e të konsoliduar. Megjithatë, duket se Françeska Jaçe nuk është më single.

9 artikuj të ndërlidhur »

Gjobitet këngëtarja shqiptare, po shëtiste me mbathje nëpër rrugët e Tiranës

Republika - parë: 19 orë

Një këngëtare është gjobitur nga policia e Tiranës me akuzën e “veshjes së papërshtatshme në vendet ...

14 artikuj të ndërlidhur »

Tramp konfirmoi se e ka pezulluar programin e fshehtë të CIA-s për Sirinë

Republika - parë: 19 orë

Presidenti amerikan, Donald Tramp zyrtarisht konfirmoi se e ka pezulluar programin e fshehtë të Agjencisë qendrore për zbulim (CIA) për t’i ndihmuar kryengritësit sirianë.

6 artikuj të ndërlidhur »

Përdorimi i sodës në këtë mënyrë ju zbukuron dhe rinon

Republika - parë: 20 orë

Soda është një përbërës tepër i fuqishëm që ka përdorime të shumta, duke filluar nga kuzhina deri tek pastrimi i shtëpisë e ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Për sigurinë e Superkupës do të angazhohen rreth 2 mijë policë

Republika - parë: 20 orë

Shkupi do të “vlojë” nga policia gjatë Superkupës së UEFA-s më 8 gusht, në mënyrë që të kalojë pa probleme. Për sigurinë e Superkupës do të angazhohen rreth 2 mijë policë.

2 artikuj të ndërlidhur »

Plaçkitës të bankomateve të maskuar si Trampi

Republika - parë: 21 orë

Policia italiane kumtoi se ka arrestuar dy vëllezër, të cilët janë të dyshuar se kanë plaçkitur dhjetëra bankomate në rerthinë të Torinos, duke mbajtur maska me fytyrën e presidentit amerikan, Donald ...

Veteranët e UÇK-së letër publike Nishanit, Thaçit, Ramës e Mustafës, kërkojnë liri për Grupin e Kumanovës

Republika - parë: 21 orë

Grupi i Veteranëve te UÇK përmes një letre drejtuar: Presidentit të Republikës të Shqipëris z.Bujar Nishani, Presidentit të Republikës të Kosovës z.Hashim Thaçi, Kryeministrit të Republikës të ...

Ilir Meta edhe zyrtarisht president i Shqipërisë

Republika - parë: 21 orë

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, është betuar në seancën plenare të Kuvendit, pasi u zgjodh në seancën e 28 prillit në Parlament, njofton ATSH. Meta morri 87 vota pro dhe 2 kundër.

225 artikuj të ndërlidhur »