TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Express

Çaji i lulëkuqes shëron kollën

Gazeta Express - parë: 19 orë

Çaji i lulëkuqes përveç shërimit të kollës ndihmon edhe në përmirësimin e ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Gjidhënia ulë rrezikun për diabet të tipit 2

Gazeta Express - parë: 19 orë

Nënat që ushqejnë fëmijët me qumësht gjiri për gjashtë muaj apo më shumë, përgjysmojnë gjasat që të preken nga ...

Luftoni diabetin me vezë të ziera dhe uthull

Gazeta Express - parë: 19 orë

Një vezë e zier e kombinuar me pak uthull ka përfitime të mëdha ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Ju dhemb vagina? Ja disa nga arsyet pse ju ndodh

Gazeta Express - parë: 19 orë

Ekzistojnë probleme të ndryshme në zonën intime por disa prej tyre janë mëse ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Kosova nuk ka marrë kërkesë nga Serbia për përfshirje në hetimin e vrasjes së Ivanoviqit

Gazeta Express - parë: 19 orë

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka deklaruar se deri më tani Kosova nuk ka marrë ndonjë kërkesë nga Beogradi për t'u përfshirë në hetimin e vrasjes së Oliver Ivanoviq, por një kërkesë e tillë ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Hajnat që nuk kanë kohë për dhimbje

Gazeta Express - parë: 19 orë

Brazili është i njohur për raste të shumta të vjedhjeve të ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Gangsteri nga Azia replikon me “Daily Mail”: Boll më quajtët shqiptar

Gazeta Express - parë: 19 orë

Prestigjozja britanike Daily Mail i ka kushtuar disa herë kohët e fundit artikull të rinjve të pasur ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Dubai ndërton hotelin tjetër më të lartë në botë, brenda të cilit nuk mungon asgjë

Gazeta Express - parë: 19 orë

Qyteti në të cilin gjërat janë më të mëdha, të shtrenjta dhe më glamuroze sesa në qytetet tjera, së shpejti pritet të jetë “shtëpia” e hotelit më të lartë në ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Veshja e duhur, në momentin e duhur

Gazeta Express - parë: 19 orë

Nëse mendojmë se do të takojnë një person të famshëm e mendojmë mirë veshjen me të cilën do të paraqiten, por disa të tjerëve u ka rënë ...

3 artikuj të ndërlidhur »

E dini përse shërben gavra midis hundës dhe buzës së sipërme?

Gazeta Express - parë: 19 orë

Mësoni përse e kemi atë lug nën hundë, mbi buzën e sipërme, si quhet ajo dhe çfarë rëndësie ka për ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Gjuriq e pranon se ka informata për vrasjen e Ivanovicit

Gazeta Express - parë: 20 orë

Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka thënë se Qeveria e Serbisë ka pranuar informatat e para rreth vrasjes së Oliver ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Pa nivelim të pagave deri në fund të vitit

Gazeta Express - parë: 20 orë

Derisa është paralajmëruar nga Lëvizja Vetëvendosje se do ta dërgojnë në Gjykatën Kushtetuese vendimin e Qeverisë për rritje të pagave të zyrtarëve qeveritarë dhe një pjese të shërbyesve civilë, ...

3 artikuj të ndërlidhur »

BE-ja dhe NATO-ja presin që në Kosovë të ruhet qetësia

Gazeta Express - parë: 20 orë

Në ditën kur në Bruksel pas një kohe të gjatë duhej të rifillonte dialogu në nivelin e ekspertëve mes Kosovës dhe Serbisë, ky dialog ra në rend të dytë, nën hijen e vrasjes së politikanit serb të ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Duda Balje më e bukura në Kuvend, shikoni këtë deputete të LDK’së

Gazeta Express - parë: 20 orë

Duda Balje tashmë personifikohet si deputetja më e bukur dhe seksi në Kuvendin e ...

Lola Haradinaj befason pa grim, nuk njihet!

Gazeta Express - parë: 20 orë

Kryesisht emri i saj përmendet për pamjen mahnitëse që ...

Ju kujtohet Karla e serialit ‘Kloni’, këtu del komplet e zhveshur...

Gazeta Express - parë: 20 orë

Juliana Paes është një ndër aktoret më të njohur të shtetin ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Adrola Dushi me fustan të kuq sonte duket tepër bukur

Gazeta Express - parë: 20 orë

E bukura, Adrola Dushi ka realizuar një fotosesion të ...

Rusia ka ndërtuar një armë sekrete

Gazeta Express - 17.01.2018

Rusia posedon dron nëndetar, të aftë për të bartur kokën më të madhe nukleare, thuhet në një raport që ka rrjedhur nga ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Nëntë zakonet që kanë njerëzit të zgjuar

Gazeta Express - 17.01.2018

Ndërsa ne praktikojmë në palestër për të qëndruar në formë dhe për të fuqizuar muskujt, ka edhe ushtrime për të forcuar aftësitë ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Në këtë lumë vdes çdo gjallesë, tmerrohen shkencëtarët

Gazeta Express - 17.01.2018

Tingëllon si një legjendë, por ky lumë është i vërtetë dhe vdekjeprurës. Andres Ruzo nga Peruja kishte dëgjuar nga gjyshi i tij historinë e pabesueshme të qytetit të lashtë, i humbur në malet e ...

3 artikuj të ndërlidhur »