TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Express

DASH: Shqipëria, ndër vendet më të sigurta për të udhëtuar

Gazeta Express - parë: 15 orë

Departamenti amerikan i shtetit ka përditësuar nivelet e sigurisë për udhëtimin në shtetet e ndryshme nëpër ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Edhe një herë Delawie: Nëse e shfuqizojnë Specialen liderët do të përballen me pasoja

Gazeta Express - parë: 15 orë

​Ambasadori amerikan, Greg Delawie, ka folur sërish për rrezikun që i kanoset Kosovës në rast se deputetët e Kuvendit shfuqizojnë Gjykatën ...

57 artikuj të ndërlidhur »

Zyrtare: Drilon Hajrizi i bashkohet klubit japonez

Gazeta Express - parë: 15 orë

Basketbollisti i përfaqësues së Kosovës në basketboll, Drilon Hajrizi, e ka kompletuar transferimin te klubi japonez, Kanazawa ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Serbia kërkon zyrtarisht të përfshihet në hetimet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit

Gazeta Express - parë: 15 orë

Serbia ka kërkuar zyrtarisht që të përfshihet në hetimet për vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq që u krye dje në Veri të Mitrovicës. Burime të Gazetës Express bëjnë me dije se Ministria e ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Bashkimi e pret sonte në shtëpi liderin e Ligës Ballkanike

Gazeta Express - parë: 16 orë

Bashkimi i Prizrenit do të jetë sonte nikoqir i liderit të Ligës Ballkanike në basketboll, në atë që do të jetë ndeshja e parë për vitin 2018 në këtë ...

Habit ish-banorja e Big Brother: Skena erotike në film, pse jo...

Gazeta Express - parë: 16 orë

Ajo është një nga bukuroshet e njohura të ekranit që arriti këtë vit të rrëmbente kupën e “Dance with me Albania” në Tv Klan së bashku me partnerin e saj në kërcim, ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Vrasja e Ivanoviqit është e filmuar, prokurorët po i presin ekzaminimet

Gazeta Express - parë: 16 orë

24 orë pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit, autoritetet kosovare ende nuk kanë identifikuar asnjë të dyshuar për vrasjen e ish-deputetit serb të ...

837 artikuj të ndërlidhur »

​Tragjedia në Dol të Gjakovës, 45-vjeçari i dha fund jetës mbi varrin e babës

Gazeta Express - parë: 16 orë

Zgjodhi varrin e babës që t’i jap fund jetës. Kolë Marku 45 vjeç nga fshati Dol në Komunën e Gjakovës, mëngjesin e së shtunës, vrau vetën duke pirë acid.

6 artikuj të ndërlidhur »

Seven Saraqi në ditë zie, i vdes një person shumë i dashur

Gazeta Express - parë: 16 orë

Seven Saraqi (7 Saraqi) është një përformues mjaft i dashur për publikun shqiptar, qysh nga dalja për herë të parë në skenë në vitin ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Jonida Vokshi e shkruan qartë: Ne duhemi...

Gazeta Express - parë: 16 orë

Është një nga moderatoret më të pëlqyera në vendin, por gjithashtu edhe një nga më të rezervuarat sa i përket jetës së saj ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Marina i tha se do ta pushojë nga puna, kështu i kundërpërgjigjet Big Mama

Gazeta Express - parë: 16 orë

Ditën që lamë pas shumë media thanë që pati një thyerje në mes të prezantueses Marina Vjollca dhe këngëtares Big ...

19 artikuj të ndërlidhur »

Surroi: Dikush nga deputetët tanë duhet të shkojë në varrimin e Ivanoviqit

Gazeta Express - parë: 16 orë

Ish-Kryetari i ORA-s, Veton Surroi, thotë se në varrimin e Oliver Ivanoviqit pjesëmarrës do të duhej të jetë një delagacion parlamentar (pozitë e opozitë) nga ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Vera feston ditëlindjen, Rita ia publikon këtë foto nënës së saj

Gazeta Express - parë: 16 orë

Sot është një ditë feste në familjen e këngëtares së njohur Rita ...

21 artikuj të ndërlidhur »

Policia i 'prish' planet 26-vjeçarit, vlonjatit i gjenden dy mina me sahat

Gazeta Express - parë: 16 orë

Policia e Vlorës ka bërë me dije ditën e sotme se ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Packages”, ku është bërë arrestimi i një ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Harrojeni Kim Kardashianit, kjo vajzë nga Mitrovica me trupin më të mirë në botë

Gazeta Express - parë: 17 orë

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre super seksi, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ...

Arratisja e ëmbël e motrave Vjollca, zbuloni ku gjenden bukuroshet e ekranit!

Gazeta Express - parë: 17 orë

Janë dy nga motrat e njohura të showbizit shqiptar të cilat nuk ndahen për asnjë çast nga ...

Nga vera në dimër...Ledina Çelo ka arsye të fortë për t'i shijuar të gjitha stinët!

Gazeta Express - parë: 17 orë

Ajo është një nga këngëtaret më seksi shqiptare, e cila prej kohësh e vazhdon jetën e saj në Gjermani së bashku me ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Policia mbledh xhirimet e kamerave të sigurisë në zonën ku u vra Ivanoviqi, fillojnë hetimet

Gazeta Express - parë: 17 orë

Policia e Kosovës është duke u marrë intensivisht me hetimin e vrasjes së politikanit serb, Oliver Ivanoviqit, i cili u vra dje (e martë) para selisë se partisë që ai ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Kim dhe Kanye bëhen prindër për herë të tretë

Gazeta Express - parë: 17 orë

Ylli televiziv, Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj, Kanye West kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë përmes nënës ...

27 artikuj të ndërlidhur »

Mediet serbe: Raportohet të jetë i vdekur pronari i makinës nga e cila u qëllua Ivanoviqi

Gazeta Express - parë: 17 orë

Hetimi për vrasjen e Oliver Ivanoviqit do të duhej të shkonte në dy drejtime – kah Kadri Veseli dhe kah ...

837 artikuj të ndërlidhur »