TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Express

Vjen reagimi i parë i Eneda Tarifës pas lajmit të ndarjes!

Gazeta Express - parë: 12 orë

Vetëm pak ditë më parë në media ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Eneda Tarifa është ndarë pas 18-vitesh lidhje nga bashkëshorti i saj Erjon Zaloshnja me të cilin dhe edhe një ...

17 artikuj të ndërlidhur »

Vjen dorëheqja e radhës në Vetëvendosje

Gazeta Express - parë: 13 orë

Donika Kadaj Bujupi është deputetja e radhës nga Lëvizja Vetëvendosje që ka hequr dorë nga të gjitha pozitat në kryesinë e ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Nuk e kishim parë kurrë kështu! Një boksierë seksi si Eni Koçi!

Gazeta Express - parë: 13 orë

Ajo është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe një fakt të tillë e tregon në çdo foto të ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Flet motra e Oliverit për Express: Ai nuk është më, tjerat s'kanë rëndësi

Gazeta Express - parë: 13 orë

Për vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq, ngjarje kjo që ndodhi të martën para selisë së partisë së tij në Veri të Mitrovicës, tashmë ka pasur reagime të shumta të politikanëve vendorë, serbë ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Kjo këngëtare ka disa vjet që ka vdekur, mirëpo Dafina ia uron ditëlindjen

Gazeta Express - parë: 13 orë

Këngëtarja e njohur amerikane e zhanrit R&B Aaliyah Dana Haughton ka disa vjet që ka ...

Policia e Kosovës e përcjell deri në kufi kortezhin mortor të Ivanoviqit

Gazeta Express - parë: 13 orë

​Policia e Kosovës, është angazhuar nga ana e Ministrit të Ministrisë për Punë të Brendshme, Flamur Sefaj për ta përcjellë kortezhin mortor të Oliver Ivanoviqit deri në pikën e kalimit ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Qeveria i jep leje Vuçiqit për ta vizituar Kosovën

Gazeta Express - parë: 13 orë

Qeveria e Kosovës i ka dhënë leje presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, që ta vizitojë Kosovën gjatë fundjavës së ...

30 artikuj të ndërlidhur »

Real Madridi i bën gati 70 milionë euro për Aubameyangun

Gazeta Express - parë: 13 orë

Real Madridi është i gatshëm të bëjë një ofertë përfundimtare për transferimin e Pierre-Emerick Aubameyangut nga Borussia Dortmundi, raporton Don ...

21 artikuj të ndërlidhur »

Elhaida Dani sërish na habit me pamjen!

Gazeta Express - parë: 13 orë

Ditët e fundit këngëtarja Elhaida Dani ka publikuar në rrjete sociale foto me një pamje të ndryshuar herë me flokë të gjata bionde, herë me flokë të shkurtra ...

Pasi dështoi Kryesia, Veseli u drejtohet anëtarëve: Ejani në mbledhje

Gazeta Express - parë: 13 orë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka bërë thirrje të anëtarët e Kryesisë së Kuvendit që të marrin pjesë në ...

19 artikuj të ndërlidhur »

Vetëm pak javë pasi u martuan, Anxhela Martini nis me kërkesat!

Gazeta Express - parë: 14 orë

U martuan pa e ditur njeri në Las Vegas dhe gjithçka u mor vesh kur Anxhela Martini dhe i dashuri i saj publikuan në rrjete sociale foto të ceremonisë ...

Djali 12-vjeç kishte ditëlindjen, dhurata e babait miliarder e vë në siklet

Gazeta Express - parë: 14 orë

Dhurata e një babai multimiliarder për djalin e tij 12-vjeçar është bërë virale në orët e fundit, në rrjetin social të ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Çdo të katërtin mashkull e tradhton gruaja! Sigurohuni në mos jeni edhe ju ndër ta!

Gazeta Express - parë: 14 orë

Edhe pse është fakt që femrat më pak bëjnë aventura jashtë lidhjes apo martesës, nuk bëjnë as ato përjashtim nga ...

6 artikuj të ndërlidhur »

EULEX: Kosova vendos se a do ta lejojë Serbinë të përfshihet në hetimet për vrasjen e Ivanoviqit

Gazeta Express - parë: 14 orë

Serbia ka kërkuar zyrtarisht që të përfshihet në hetimet për vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq. Ivanoviq u vra dje nga persona ende të paidentifikuar dhe për këtë Serbia ka dërguar kërkesë ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Era Rusi në prag martese?

Gazeta Express - parë: 14 orë

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës live në vendin tonë, por gjithnjë për vjen fjala tek jeta private është mjaft e ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Detajet e fundit nga policia për vrasjen e Oliver Ivanoviqit

Gazeta Express - parë: 14 orë

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media ka konfirmuar se tashmë kanë mbledhur dëshmitë relevante për rastin e vrasjes së Oliver Ivanoviqit, e cila ndodhi dje rreth orës 08:00, para selisë ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Nuk ka kuorum për shfuqizimin e Speciales

Gazeta Express - parë: 14 orë

Ambasadorët e pesë shteteve perëndimore kanë arritur të parandalojnë edhe një herë shfuqizimin e Gjykatës Speciale, duke ndikuar që të mos mbahet mbledhja e kryesisë ku do të diskutohej projektligji ...

57 artikuj të ndërlidhur »

Nuk ishte propozim princeshash, Bes Kallaku tregon si ia dha unazën Xhensilës

Gazeta Express - parë: 15 orë

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku shquhet për batutat dhe situatat komike që ...

23 artikuj të ndërlidhur »

Nis një dramë e re për Gjykatën Speciale në Kuvend

Gazeta Express - parë: 15 orë

Takimi i Kryesisë së Kuvendit i paraparë që të fillojë në ora 11:00 nuk ka nisur ...

Ami në muajt e fundit të shtatzënisë...shikoni sa në formë duket!

Gazeta Express - parë: 15 orë

Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale foto nga pushimet e saj me bashkëshortin e saj komedianin Ermal ...

8 artikuj të ndërlidhur »