TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Express

Grabitje në Vlorë! 3 hajdutët hyjnë në kazino, por gjithçka shkon keq

Gazeta Express - parë: 10 orë

Mesa duket muaji i janarit mund të cilësohet dhe si “koha e grabitjeve” pasi edhe këtë të martë, kësaj here në Vlorë, është tentuar vjedhja e një ...

29 artikuj të ndërlidhur »

​Krejt provat dhe dëshmitë për Rastin Ivanoviq vijnë në Prishtinë

Gazeta Express - parë: 10 orë

Drejtoria për Hetimin e Krimeve të Renda e Policisë së Kosovës është duke hetuar dhe ekzaminuar provat për vrasjen e politikanit serb të Kosovës, Oliver ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Vulin viziton ushtrinë afër kufirit me Kosovën: Nëse jep urdhër Presidenti jemi gati për luftë

Gazeta Express - parë: 10 orë

Pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit, nuk mund të themi se situata është e qetë dhe në ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Kjo është letra që e la Smajl Hajdaraj një muaj para se të ekzekutohej

Gazeta Express - parë: 10 orë

16 vite më parë, në hollin e hyrjes së banesës së tij në Pejë ishte vrarë në një pritë ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe Komandanti i Ushtrisë Çlirimtare në Rugovë, Smajl Hajdaraj.

3 artikuj të ndërlidhur »

Këngëtarët përcaktojnë datat e dasmave

Gazeta Express - parë: 10 orë

Nëse keni vendosur të martoheni vitin e ardhshëm, bëni mirë që këngëtarin që e dëshironi për të argëtuar mysafirët në ditën tuaj më të rëndësishme, ta rezervoni që nga ...

UEFA: Politika larg futbollit, Pinto komenton garën për kreun e FSHF-së

Gazeta Express - parë: 11 orë

​Gara për postin e presidentit të Federatës Shqiptare të futbollit po hyn në një pikë të nxehtë, me gjithçka ndodh në sipërfaqe dhe nën të. Në një intervistë eksklusive për Top Channel, Pedro Pinto ...

14 artikuj të ndërlidhur »

Hetimet për vrasjen e Ivanoviqit, këto janë letrat që dërgoi Serbia në Kosovë

Gazeta Express - parë: 11 orë

Tri institucionet serbe, Ministria e Drejtësisë, e Brendshme respektivisht policia dhe Prokuroria serbe për krim të organizuar, i kanë dërguar kërkesë Kosovës për përfshirje në hetim në rastin e ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Leonora publikon një foto të Andinit me vajzën

Gazeta Express - parë: 11 orë

Në gusht të vitit që lamë pas, këngëtarja e njohur Leonora Poloska dhe bashkëshorti i saj Andin Randobrava përjetuan ndjenjën më të bukur duke u bërë prindër për herë të ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Vetura nga e cila u vra Ivanoviq është pronë e një serbi të vdekur me shtetësi austriake

Gazeta Express - parë: 11 orë

Vetura ‘Opel Astra’ që u gjet e gjysmë e djegur, pak kilometra larg vendit ku u vra Oliver Ivanoviq, është në pronësi të një serbi me shtetësi të Austrisë, që tash është i ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Si u anulua edhe një përpjekje për ta proceduar shfuqizimin e Speciales

Gazeta Express - parë: 11 orë

Kryesia e Kuvendit ka dështuar ta zhvillojë mbledhjen e saj me pikat e rendit që ishin paraparë për sot. Kuorumin e pamundësoi përfaqësuesja e Vetëvendosjes dhe e 6 plus.

6 artikuj të ndërlidhur »

Miroslav Ivanoviq tregon pse vëllai i tij do të varroset në Beograd, e jo në Kosovë

Gazeta Express - parë: 11 orë

Miroslav Ivanoviq, vëllai i të ndjerit Oliver Ivanoviq, ka treguar arsyen se pse trupi i vëllait të tij do të varroset në Beograd, e jo në ...

837 artikuj të ndërlidhur »

“Xhakarta” me poza seksi nga vetura

Gazeta Express - parë: 11 orë

Për pak kohë, ajo arriti të bëhet një nga aktoret më të njohura në ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Heroina e sekuestruar në Bari u nis nga Porti i Durrësit

Gazeta Express - parë: 11 orë

Çifti që u arrestua të hënën në Bari me 5 kg heroinë rezulton të jetë nisur nga Porti i ...

12 artikuj të ndërlidhur »

Ermali më romantik se kurrë! Shikoni çfarë dedikimi i bën Amit!

Gazeta Express - parë: 11 orë

Komediani Ermal Mamaqi i ka bërë një dedikim mjaft të ëmbël gjatë ditës së sotme bashkëshortes së tij Amarda ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Nuk do ta besoni sa kushtojnë këto pantallona të Alketa Vejsiut!

Gazeta Express - parë: 12 orë

Është një nga moderatoret më të dashura në vendin tonë dhe më të ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Tahiri: Serbia nuk kërkoi të involvohet në hetime, por kërkoi informata sensitive për rastin Ivanoviq

Gazeta Express - parë: 12 orë

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka konfirmuar se të mërkurën ka pranuar një shkresë nga Ministria homologe e tij në Serbi. Ai për Express ka sqaruar se shkresa e Ministrisë së Drejtësisë në ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Koreja Veriore dhe Koreja Jugore garojnë nën një flamur në Lojërat Olimpike Dimërore

Gazeta Express - parë: 12 orë

Koreja Veriore dhe Koreja Jugore kanë rënë në ujdi për të marshuar së bashku nën një flamur të vetëm të “Koresë së Bashkuar” në Lojërat Olimpike Dimërore që do të mbahen nga muaji i ardhshëm në ...

11 artikuj të ndërlidhur »

​Virozat e dimrit tek fëmijët e vegjël, prindër ndiqni këshillat e pediatres Ermira Kola

Gazeta Express - parë: 12 orë

Në periudhën e dimrit dhe fillimit të pranverës, gripi ose influenza është infeksioni viral i cili haset më shpesh në moshat ...

Pozat e çuditshme të Sinan Vllasaliut

Gazeta Express - parë: 12 orë

Sinan Vllasaliu padyshim është një nga këngëtaret më të pëlqyer të gjuhës ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Mësohet se çka punonte Liberta para se të bëhej moderatore

Gazeta Express - parë: 12 orë

Ajo njihet si një nga moderatoret më seksi në ...

5 artikuj të ndërlidhur »