TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Express

Carlex Design e “vesh” me lëkurë Ferrarin 488 Spider

Gazeta Express - parë: 7 orë

Kompania e njohur polake, Carlex Design, është marrë me modifikimin e interierit të modelit të famshëm të Ferrarit, 488 ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Një në 5 veturat e shitura në 2017-ën ishte i zi

Gazeta Express - parë: 7 orë

E zeza ishte ngjyra më e pëlqyer gjatë vitit të kaluar në Britaninë e Madhe, me 515,970 vetura të zeza të shitura në ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Përmes shkretëtirës nga kolltuku i shtëpisë

Gazeta Express - parë: 7 orë

Bigmoon Entertainment dhe Deep Silver sjellin video-lojën e parë zyrtare të garës së ...

3 artikuj të ndërlidhur »

VW Jetta e re, e gatshme të marrë Amerikën

Gazeta Express - parë: 7 orë

Volkswagen prezantoi në panairin e automobilave në Detroit gjeneratën e shtatë të ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Shaqiri më i miri në Stoke City

Gazeta Express - parë: 7 orë

​Xherdan Shaqiri është futbollisti më i mirë deri në këtë pjesë të sezonit në Stoke ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Arsyeja përse nuk duhet ta mbani kuletën në xhepin e pasmë

Gazeta Express - parë: 7 orë

Shumë njerëz që e vendosin kuletën në xhepin e pasmë të tyre e bëjnë me arsyen që të të ruhen nga vjedhësit, por mjekët japin edhe arsye të tjera përse nuk duhet të mbahet kuleta në xhepin ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Çka po ndodh me ish Presidenten, ja sa shumë ka rënë në peshë

Gazeta Express - parë: 7 orë

Atifete Jahjaga është presidentja e parë femër e Kosovës e cila e mori postin që nga viti ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Një rast i dekadencës, vajza nga Shqipëria e nxjerr në shesh.... LIVE në Instagram

Gazeta Express - parë: 7 orë

​Rrjetet sociale sa janë një mjet argëtues dhe për të kaluar kohën e lirë, aq janë edhe të dëmshëm për ...

Befason modelja amerikane, zvogëlon gjoksin

Gazeta Express - parë: 8 orë

Amber Rose është një ndër modelet më të bukura dhe seksi në botë, e cila gjithnjë është dalluar për format perfekte ...

Thaçi i raporton presidentit serb për vrasjen e Ivanoviqit

Gazeta Express - parë: 8 orë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me homologun e tij serb, Aleksandar Vuçiq. I pari i vendit i ka raportuar presidentit serb për vrasjen e politikanit serb, ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Djali i Smail Hajdarajt për Express: Specialja, shpresa e fundit për zbulimin e vrasësve të babait

Gazeta Express - parë: 8 orë

Shpresa e fundit që mund të hedhë dritë mbi atentatin ndaj ish-deputetit të LDK-së dhe komandantit të UÇK-së, Smail Hajdarajt është Gjykata Speciale. Kështu thotë për Express në përvjetorin e 16-të ...

Fjorentina mbetet zyrtarisht në të shkuarën, Olsi 'jep dhe jetën' për të dashurën e re

Gazeta Express - parë: 8 orë

Pas ndarjes nga ish banorja e Big Brother, Fjorentina Hallili, Olsi nuk është parë në shoqërinë e ndonjë femre të cilën, e ka pranuar si të dashurën e tij ...

Vuçiq i nxit mediat serbe të shkruajnë për Kadri Veselin, Zotin e Kosovës

Gazeta Express - parë: 8 orë

Kryetari i Parlamentit të Kosovës dhe lider i Lidhjes Demokratike të Kosovës Kadri Veseli edhe gjatë ditës së sotme ka qenë në qendër të vëmendjes së medies serbe, transmeton Gazeta Express.

19 artikuj të ndërlidhur »

Rama harron të përmbyturit dhe i çon 390 mln lekë “dhurata” prefektëve... i duhen makina!

Gazeta Express - parë: 8 orë

Vitin e kaluar nuk ishin të paktë ata qytetarë shqiptarë që u përmbytën dhe po ashtu nuk ishte hera e parë që kryeministri Edi Rama do të premtonte një dëmshpërblim për të gjithë të ...

Kur do të merret vendimi për kompensimin e 41 milionëve që qytetarët paguan për Veriun?

Gazeta Express - parë: 9 orë

Protestat e organizuara, ankesat dhe mospajtimet me korporatën energjetike i kanë ndjekë qytetarët ndër vite. Edhe pse ata ishin të bindur që çmimi nuk përshtatej me rrymën që e kishin shfrytëzuar, ...

Brenda shtëpisë së Jon Gjebreas dhe Merlinit, ja si duket foleja e re e çiftit

Gazeta Express - parë: 9 orë

Jon Gjebrea dhe e fejuara e tij Merlin Haxhiymerin, zyrtarizuan lidhjen e tyre disa vjeçare pak ditë më parë ...

Shkruan Baton Haxhiu: Huqja e Madhe

Gazeta Express - parë: 9 orë

Për Kadri Veselin, Xenin, Blerimin, Xhemën, Dastidin, Beratin, Avdullahun, Vjosën, Adriatikun, Lumirin, Ambasadorët dhe tribunalistët e Speciales. Edhe për ata që më 2014 iniciuan dhe votuan Ligjin.

Kocijancic për Express: Dialogu vazhdon sa më shpejt që është e mundur

Gazeta Express - parë: 9 orë

Bashkimi Evropian insiston se dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë duhet të vazhdojë, dhe se ky veprim është një obligim që e kanë të dyja shtetet për të ecur para në rrugën drejt saj.

5 artikuj të ndërlidhur »

Ish-ambasadori holandez në Kosovë godet Vuçiqin për vrasjen e Ivanoviqit

Gazeta Express - parë: 9 orë

Për vrasjen e liderit të Iniciativës Qytetare serbe, Oliver Ivanoviq, kanë reaguar edhe Ish-ambasadorët e ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Fotografi francez bën deklaratën befasuese: Me Eglën nuk na bashkon dashuria

Gazeta Express - parë: 9 orë

​ Egla Harxhi e njohur në Shqipëri si “Miss Albania 2007” me deklaratën e saj se bashkëjeton me partnerin Ale de Basseville dhe me një vajzë tjetër, tërhoqi vëmendjen e gjithë opinionit ...

2 artikuj të ndërlidhur »