TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Express

Xhavit Haliti tregon sesi bashkë me Hashim Thaçin i shpëtoi një atentati në Paris

Gazeta Express - parë: 5 orë

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, ka folur për një atentati që i është përgatitur në Paris. Ai ka treguar se si i ka shpëtuar këtij atentati bashkë më Hashim ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Prezantohet Meizu M6s, vjen me skaner anësor për gishtërinj

Gazeta Express - parë: 5 orë

Është zbuluar zyrtarisht smartfoni i shumëpërfolur Meizu M6s. Ky smartfoni i kompanisë kineze Meizu vjen me ekran në raport 18:9, procesor të ri Exynos 7872 me 6 bërthama, si dhe me skaner për ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Zhvillime në skenën politike, Kryemadhi: Nesër do u nis letër ambasadorëve

Gazeta Express - parë: 5 orë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, tha se do ti drejtohet nesër me një letër informuese Ambasadorëve në vendin tonë dhe institucioneve të tjera ndërkombëtare lidhur me propozimin e opozitës për ...

20 artikuj të ndërlidhur »

Këshilltari i Kadri Veselit: Gjykata Speciale, përpjekje për të vendosur ekuivalencë të fajit

Gazeta Express - parë: 5 orë

Blerim Latifi, këshilltar i kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se Kosova, si pasojë e veprimeve apo mosveprimeve të elitës politike, është futur në rreth vicioz, nga i cili nuk ...

4 artikuj të ndërlidhur »

​Fitimet shokuese të agjentëve të futbollistëve

Gazeta Express - parë: 5 orë

Agjentët e futbollistëve janë konsideruar shpeshherë nga trajnerët si e keqja më e madhe e sportit më popullor në planet, e madje edhe më keq sesa ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Haliti: S'votoj kundër Speciales, kam qejf të përballem me raportin e Dick Martyt

Gazeta Express - parë: 5 orë

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti nuk nënshkroi iniciativën për shfuqizimin e Gjykatës ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Propozimi i PS-së për ndryshimin e rregullores, Kryemadhi: Kanë frikë se arrestohen

Gazeta Express - parë: 5 orë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, i është përgjigjur akuzave të kryeministrit Rama se LSI hidhte gurin dhe fshihte dorën për reformën në ...

20 artikuj të ndërlidhur »

Landi dhe Miri tregojnë për këngen e fundit të Dr. Florit dedikuar të birit

Gazeta Express - parë: 5 orë

“Beso” ishte demo e fundit që Dr. Flori kishte nisur ta punonte pak kohë para se të largohej nga ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Seksbomba gjoksmadhe na qeras prapë me foto të nxehta

Gazeta Express - parë: 6 orë

Seksbomba amerikane, Lindsey Pelas, ka realizuar edhe një set të ri fotografish ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Mero Baze: Komandantët nuk i tremben Gjykatës sepse vranë serbë, por sepse vranë shqiptarë

Gazeta Express - parë: 6 orë

Gazetari i njohur nga Tirana i përgjigjet Baton Haxhiut për Tribunalin ...

​Memushaj arrin marrëveshje me skuadrën e Serie B

Gazeta Express - parë: 6 orë

Ledian Memushaj ka arritur marrëveshje me Barin deh javën e ardhshme do të kompletojë transferimin e ...

9 artikuj të ndërlidhur »

Pse vrapoi Haradinaj sot në shesh? Tregon kabineti i Kryeministrit

Gazeta Express - parë: 7 orë

Një video, në të cilën kryeministri Ramush Haradinaj sot vraponte drejt zyrave të Qeverisë, pasi bëri një fotografi me disa nxënës para shtatores së heroit Gjergj Kastrioti - Skënderbeu, shkaktoi ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Angela Martini tregon fiksimin e Dragosit deh marrëdhënien me vjehrrën

Gazeta Express - parë: 7 orë

Siç dhe ju informuam, intervista me bukuroshen Angela Martini vijon me një pjesë të dytë, ku zbulohet se si ia doli ajo të mbijetojë në Amerikë pa një vizë pune dhe me shumë pak para në ...

11 artikuj të ndërlidhur »

Julian Balliu, polici që trafikonte kokainë pjesë e grupit që çoi në Itali 2.5 tonë hashash

Gazeta Express - parë: 7 orë

Një tjetër ish-zyrtar policie i shtohet listës së policëve të implikuar dhe që kërkohen nga drejtësia për dyshimet se janë përfshirë në rrjetet e trafikantëve të ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Mustafa vazhdon trajtimin në Gjermani, kjo është gjendja e tij shëndetësore

Gazeta Express - parë: 7 orë

Ish kryeministri i Kosovës, njëherësh kryetar i Lidhjës Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa të hënën ka udhëtuar për në Gjermani për të vazhduar atje trajtimin mjekësor, pas një problemi shëndetësor ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Vjen bomba a radhës nga plazhi

Gazeta Express - parë: 7 orë

Ylli i “Love Island”, Jess Hayes ka treguar trupin e saj në bikine të arta derisa po merr diell në ...

Kur Enca tregohet rebele dhe e pa edukatë

Gazeta Express - parë: 7 orë

Enca Haxhia pritet që së shpejti të sjell një këngë të ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Rhian tregon gjoksin e saj gjigant

Gazeta Express - parë: 7 orë

Gjoksmadhja Rhian Sugden përsëri ka treguar gjoksat e saj të ...

YouTube integrohet në WhatsApp

Gazeta Express - parë: 7 orë

WhatsApp për iOS ka integruar një funksion të ri për sa i përket videove të ...

4 artikuj të ndërlidhur »

“PES 2018” rikthen Romarion

Gazeta Express - parë: 7 orë

Romario do të rikthehet të luajë futboll dhe këtë do e bëjë në mënyrë virtuale, nëpërmjet lojës “Pro Evolution Soccer ...

3 artikuj të ndërlidhur »