TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Express

Gërxhaliu jep detaje nga autopsia e Ivanoviqit

Gazeta Express - 16.01.2018

Drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu, ka dhënë detaje rreth procesit të autopsisë të trupit të kryetarit të Iniciativës Qytetare SPD, Oliver ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Basha: E papranueshme ajo që po bëjnë Edi Rama dhe Arben Ahmetaj me shqiptarët

Gazeta Express - 16.01.2018

Kryetari i PD, Lulzim Basha, tha se është e papranueshme nga opozita, plani i qeverisë për të hequr familjarët e ish të përndjekurve politike nga e drejta e ligjshme dhe morale e ...

17 artikuj të ndërlidhur »

​FAZ për vrasjen e Ivanoviqit: Vdekje në bastionin e mafisë ballkanike

Gazeta Express - 16.01.2018

Gazeta gjermane, Frankfurter Allgemeine Zeitung, i ka bërë jehonë vrasjes së politikanit serb, Oliver Ivanoviq, në Mitrovicën e Veriut, nga autorë të ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Majk tregon makinat dhe pasurin e tij

Gazeta Express - 16.01.2018

Majk është reperi më i bujshëm aktualisht, i cili po bën bujë me çdo këngë që ...

Edhe Victoria Beckham zhvishet, duket seksi

Gazeta Express - 16.01.2018

Victoria Beckham është paraqitur e zhveshur me vetëm një kostum banjoje derisa është paraqitur seksi në ballinën e “Vogue” në ...

4 artikuj të ndërlidhur »

​Haradinaj e quan politike deklaratën e Veselit, thotë se Serbia kërcënoi Kosovën seriozisht

Gazeta Express - 16.01.2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka komentuar sot paralajmërimin e bërë të hënën për Serbinë nga kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë një fjalimi të mbajtur në Akademinë ...

19 artikuj të ndërlidhur »

Krenari e Luana nuk fshihen më, si zog të dashuruar në kryeqytet

Gazeta Express - 16.01.2018

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë njëri ndër çiftet më të komentuara në ...

13 artikuj të ndërlidhur »

“Sulltanesha Hyrrem” do të ju mahnit me këto fotografi

Gazeta Express - 16.01.2018

Aktorja turke Meyrem Uzerli, u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulltani i ...

Rikthehet Ford Mustang Bullitt

Gazeta Express - 16.01.2018

Në vitin 1968, Steve McQueen e shndërroi në legjendë modelin Ford Mustang Bullitt në filmin e famshëm “Bullitt” dhe 50 vite më vonë kjo veturë është ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Policia e Kosovës ka zbuluar pronarin e veturës nga e cila u vra Ivanoviqi

Gazeta Express - 16.01.2018

Drejtori i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se PK-ja ka informacionet për prejardhjen e veturës ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Haradinaj: FBI mund të ftohet për hetimin e vrasjes së Ivanoviqit

Gazeta Express - 16.01.2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dënuar tendencat për të shfrytëzuar politikisht rastin e vrasjes së politikanit serb, Oliver Ivanoviq, që ndodhi mëngjesin e sotëm në veri të ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Çifti i njohur ndajnë fotot më të befasishme

Gazeta Express - 16.01.2018

Një nga çiftet më jetëgjatë u bënë prindër të binjakëve në dhjetorin e vitit ...

A do të përfshihet Serbia në hetimin për Ivanoviq? Flet Ministri Tahiri

Gazeta Express - 16.01.2018

Pasi Presidenti i Serbisë tha se në hetimin për zbardhjen e vrasjes së Oliver Ivanoviqit mund të përfshihet edhe Serbia, ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, thotë se çfarëdo informate që mund të ...

837 artikuj të ndërlidhur »

Joshua dhe Parker dalin përballë njëri-tjetrit

Gazeta Express - 16.01.2018

Joshua dhe Parker janë vënë për herë të parë përballë njëri-tjetrit, para meçit që do të zhvillohet në Principality Stadium të Cardiffit më 31 ...

13 artikuj të ndërlidhur »

Xhixho: Protesta e 27 janarit paqësore, por edhe policia duhet të ruajë qetësinë

Gazeta Express - 16.01.2018

Nënryetarja e LSI, Erisa Xhixho e ftuar në Report Tv ka zbuluar skenarin e protestës së opozitës në 27 Janar në Tiranë përballë ...

Kush e vrau Oliverin? Politika apo kapadainjtë e Veriut?

Gazeta Express - 16.01.2018

Dikur shef i rojave të urës që dëbonin shqiptarë nga pjesa veriore e më vonë edhe pjesë e institucioneve të përkohshme të Kosovës dhe vizitor i shpeshtë në Prishtinë.

837 artikuj të ndërlidhur »

Angela Martini publikon video intime, modelja shfaqet përvëluese

Gazeta Express - 16.01.2018

​ Modelja e njohur shqiptare është duke shijuar muajin e mjaltit në një ishull krejtësisht privat dhe të izoluar nga sytë e ...

11 artikuj të ndërlidhur »

Nëna surrogate sjell në jetë fëmiun e tretë të Kim Kardashian

Gazeta Express - 16.01.2018

Njëri nga çiftet më të njohura në botë, Kim Kardashian dhe Kanye West kanë sjellë në jetë, nëpërmes një nëne surrogate fëmijën e tyre të tretë, raporton TMZ, përcjell Gazeta ...

27 artikuj të ndërlidhur »

Bes Kallaku i publikon foton nga e shkuar, por reagimi i Ermalit nuk pritej

Gazeta Express - 16.01.2018

​Ata janë dy emra të njohur të humorit në vend dhe nuk ngurojnë asnjëherë të 'ngacmojnë' njëri-tjetrin në rrjetet ...

23 artikuj të ndërlidhur »

Vrasja e Ivanoviqit po hetohet nga dy prokurorë, njëri shqiptar, tjetri serb

Gazeta Express - 16.01.2018

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë Shyqiri Syla deklaroi sot se dy prokurorë po e hetojnë vrasjen e Oliver ...

837 artikuj të ndërlidhur »