TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Express

Ja kush këndoi në dasmën e vajzës seksi që dikur këndonte "Daba Daba" (Foto)

Gazeta Express - I sapo botuar

Të shtunën me 18 shkurt i dha fund beqarisë, Nita, vajza e kompozitorit dhe producentit të njohur Naim Krasniqi. Ajo u martua me afaristin e njohur shqiptaro-amerikan, Tony Hoti, shkruan Magazina.al.

4 artikuj të ndërlidhur »

Nuk përmbahen dot, ja çka bën ky çift i famshëm në mes të plazhit para shumë pushuesve (Foto +18)

Gazeta Express - I sapo botuar

Përkrah dashurisë së saj, Danielle Armstrong duket sikur ka mbërritur në qiellin e shtatë. Modeja dhe aktorja e njohur britanike ka nisur një lidhje me futbollistin Daniel Spiller, shkruan lajmi.net ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Thaçi: Sfida e vetme e Kosovës mbetet çështja e Demarkacionit

Gazeta Express - I sapo botuar

Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se sfida e vetme për çështjen e liberalizimit të vizave, mbetet Demarkacioni i Kosovës me Malin e Zi. Sipas tij Kosova duhet të përfundojë Demarkacionin që ...

43 artikuj të ndërlidhur »

Merr fund pritja, ja kur nis Big Brother Albania (Foto)

Gazeta Express - I sapo botuar

Më në fund zbulohet data se kur do të nisë edicioni i ri i “Big Brother Albania”. Sipas mediave ky spektakël do të nisë në datën 18 mars dhe do të drejtohet nga moderatorja Arbana Osmani.

18 artikuj të ndërlidhur »

Djali heq pantallonat për t'i dhënë një leksion gruas, ajo që bën ajo më pas është epike

Gazeta Express - I sapo botuar

Një natë para martesës së djalit të tij, një baba i jep disa këshilla të thjeshta se si t’ia kalojë mirë me martesën. Pasi dëgjoi me kujdes i biri vendos që të vejë në praktikë këshillat, por me një ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Babai i binjakeve që i adoptoi Madonna thotë se e kanë mashtruar, nuk e dinte se do t’ia merrnin përgjithmonë ...

Gazeta Express - parë: 20 min

Babai i binjakeve nga Malawi që i adoptoi së fundmi Madonna, ka thënë se nuk e ka ditur se fëmijët do t’i merreshin përgjithmonë. Në një intervistë për The Mail on Sunday, Adam Mwale e ka kritikuar ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Macja mësohet ta hapë dhe mbyllë derën si njeri (Video)

Gazeta Express - parë: 20 min

Ndryshe nga macet e tjera, një mace e quajtur Muffin vjen dhe del nga shtëpia e pronarit të tij ashtu si njeri. Në fillim pronarët Ken dhe Linda Ellis nuk e kuptonin se si macja ia arrinte të dilte ...

Blerona ‘sulmohet’ keq nga fansat (Foto)

Gazeta Express - parë: 25 min

Moderatorja e njohur e RTV21 Blerona Zeqiri që disa javë është duke udhëhequr emisionin e ish kolegut të tij, Labinot Gashit. Blerona përveç komenteve pozitive që ka marrë, ajo ka edhe shumë komente ...

Moderatori kosovar "degjeron" Xhesika Ndojin, pse refuzoi sërish të këndonte 'live" (Video)

Gazeta Express - parë: 25 min

Në emisionin "n'Kosovë Show" të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika Ndoj, por gjërat nuk kanë shkuar edhe aq mirë. Sapo është ulur ajo i ka thënë moderatorit se ka ftohtë dhe ka afruar duart tek ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Shkencëtari i NASA-s: “Ta bëjmë hënën planet”

Gazeta Express - parë: 30 min

Një shkencëtar i lartë i NASA-s i cili udhëhoqi një mision për të dërguar një pajisje për të fotografuar Plutonin ka thënë se hëna duhet të përmirësohet në planet.

Ajo vuante për ish-in e saj, babai nuk e duron dhe i jep një këshillë që s’ka për ta harruar kurrë (Foto)

Gazeta Express - parë: 30 min

Protagoniste e kësaj historie është Daleynee, e cila ishte ndarë me të dashurin e saj dhe nuk po e merrte veten pas kësaj. Por pas marrjes së mesazhit të pabesueshëm të babait të saj, ajo e ndau atë ...

Upps! Ja çfarë mban në mes të këmbëve Baby Gee (Foto)

Gazeta Express - parë: 40 min

Këngëtarja e njohur Baby Gee është shumë aktive në rrjetet sociale. ‘Gangsterja’ ashtu siç e quan ajo vetën së fundmi ka postuar një fotografi ku shihet me një stil më ndryshe,transmeton Gazeta ...

Edhe kjo ndodh, shpiket parfumi nga vagina, shpikësja: I kam çmendur meshkujt

Gazeta Express - parë: 40 min

Kozmetika prej kohësh ka bërë hapa të mëdha përpara dhe në të njëjtën kohë është bërë edhe shumë komplekse. Nuk është rastësi që shumë produkte, kanë orgjinë shtazore, dhe jo vetëm.

‘Dëshmi’ të gjetura në Bibël thonë se bota do të përfundojë këtë vit

Gazeta Express - parë: 45 min

Dy javë më parë pamë një eklips hënor, një hënë borë dhe një kometë të Vitit të Ri që kaloi në qiellin tonë. Varësisht se çfarë besoni, këto ngjarje qiellore duket se po paralajmërojnë diçka.

Kallashi vallëzim ‘erotik’ me këngën e Noizyt (Video)

Gazeta Express - parë: 50 min

Është bërë e njohur për mënyrën e vallëzimit që ajo bën. E këtë Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi nuk heziton ta bëjë aspak as për fansat e saj në rrjetet sociale,transmeton Gazeta Express.

3 artikuj të ndërlidhur »

Tekstet më të zakonshme që shoferët kanë dërguar para aksidenteve

Gazeta Express - parë: 50 min

Çdo ditë shohim raste fatale aksidentesh me makinë nga shoferë të pakujdesshëm. Këto aksidente ndodhin më së shumti nga shkëmbimi i mesazheve gjatë drejtimit të makinës.

3 artikuj të ndërlidhur »

Profesori i historisë që i ngjan shumë Kadri Veselit (Video)

Gazeta Express - parë: 55 min

Është një profesor i historisë në Dragash që të gjithë në këtë komunë e konsiderojnë të veçantë. Thonë se ngjan shumë me kryetarin e Kuvendit Kadri Veselin, njofton Klan Kosova.

25 artikuj të ndërlidhur »

Shfaqet pas shumë vitesh ish-Miss Kosova, Zana Krasniqi (Foto)

Gazeta Express - parë: 1 orë

Ajo ishte bukuroshja e cila kishte përfaqësuar Kosovën për herë të parë në “Miss Universe” Zana Krasniqi, kishte marrë kurorën e më të bukurës kosovare në vitin 2008, duke përfaqësuar Kosovën në Miss ...

9 artikuj të ndërlidhur »

Nëse të ndodhin këto 7 gjëra, e keni një engjëll pranë

Gazeta Express - parë: 1 orë

A besoni në ekzistimin e krijesave të padukshme? Engjëjt ekzistojnë në frekuenca të ndryshme vibracionale me njerëzit, për këtë shkak shumica prej nesh nuk jemi të aftë që t'i shohim ato, por mund ta ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Nuk do ta besoni si i reklamon një shqiptar perimet e tij (Foto)

Gazeta Express - parë: 1 orë

Një shqiptar e ka gjetur një mënyrë interesante të promovimit të perimeve të tij në treg. Në një foto të publikuar në Facebook, shihen disa tranguj në shitje me gjasë në treg.