TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

BalkanWeb

Sharon Stone puthje dhe përqafime me të dashurin e ri në moshë (Foto)

BalkanWeb - parë: 2 orë

SHBA – Sharon Stone është gjithmonë në qendër të thashethemeve. Edhe pse për dy muaj aktorja e njohur do të festojë 60-vjetorin e lindje mbetet ende sensuale dhe seksi.

6 artikuj të ndërlidhur »

Naftëtarët e Ballshit protestojnë para Prefekturës së Fierit: Qeveria tallet me ne

BalkanWeb - parë: 2 orë

FIER- Një ditë pas deklaratës së ministrit të Financave, Arben Ahmetaj, drejtuar naftëtarëve të Ballshit dhe Fierit për të aplikuar për pagesën e papunësisë, ata janë ngritur në protestë.

11 artikuj të ndërlidhur »

Tritoli/ Kush është miku i Emiljano Shullazit i arrestuar sot në Tiranë (VIDEO)

BalkanWeb - parë: 2 orë

Klajdi Gjeçi i arrestuar sot nga policia e Tiranës për vendosjen e tritolit në mjetin e biznesmenit të inerteve dhe i dënuar me burg për vjedhje nuk është një emër i panjohur për drejtësinë.

8 artikuj të ndërlidhur »

Ndryshimi i rregullores së Kuvendit, Basha me akuzë të fortë: Ata që donin peshq do kënaqen me cironka

BalkanWeb - parë: 2 orë

TIRANE- Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar lidhur me propozimin e Partisë Socialiste për projektligjin për ndryshimin e rregullores së Kuvendit.

8 artikuj të ndërlidhur »

Tritol në makinë biznesmenit të inerteve, arrestohet miku i Emiljano Shullazit (Emri)

BalkanWeb - parë: 2 orë

TIRANE- Arrestohet sot në Tiranë një 31-vjeçar i dënuar me burg për vjedhje nga Gjykata e Tiranës, i cili dyshohet të jetë edhe autori i vendosjes së tritolit në mjetin e Ndok Rajtas, biznesmenit të ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Aktorja e njohur pranon se është operuar nga kanceri

BalkanWeb - parë: 2 orë

SHBA – Jane Fonda u fotografua në rrugët e New York-ut me një fashë poshtë buzës.Misteri u zbulua nga vetë Aktorja e hollivudit këtë të hënë gjatë një konference për mediat, teksa prezantohej sezoni ...

Puset, qeveria gati draft ligjin për formalizimin, më pas nis pagesa e ujit për bizneset

BalkanWeb - parë: 2 orë

TIRANE- Gjatë kohës së prezantimit të reformës së ujit vëmendja u ndal dukshëm tek disa deklarata të Kryeministrit lidhur me puset që individët apo bizneset shfrytëzonin.

Reforma në drejtësi, përfaqësues të OPDAT çdo të enjte takim me kryeprokuroren Arta Marku

BalkanWeb - parë: 3 orë

TIRANE- Kryeprokurorja e re e përkohshme, Arta Marku ka pritur në një takim përfaqësues të OPDAT. Mësohet se takimi që u mbaj në Prokurori, zgjati për rreth 60 minuta, ndërsa kryefjala ishte reforma ...

17 artikuj të ndërlidhur »

Policia i vihet pas shpërdarësit të kokainës, e pëson pronari i lokalit ku u kap (Emri)

BalkanWeb - parë: 3 orë

LEZHE- Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Shtetasi Alfons Llesha, banues në Kurbin, u arrestua në flagrancë nteksa shpërndante ...

11 artikuj të ndërlidhur »

Dukagjini bllokohet nga rrëshqitjet e gurëve dhe dëbora, për 12 orë…(Foto+Video)

BalkanWeb - parë: 3 orë

DUKAGJIN- Moti i keq dhe reshjet e dendura të shiut kanë sjellë probleme në zonën e Dukagjinit. Si pasojë e reshjeve të shiut, ka patur rrëshqitje të dherave dhe gurëve në rrugë.

10 artikuj të ndërlidhur »

Jemin Gjana merr certifikatën e “pastërtisë”: Secili në PD të hapë kutinë e tij

BalkanWeb - parë: 3 orë

Ish-ministri Jemin Gjana, aktualisht kreu i Departamentit për Kthimin e Figurave Historike në PD, pavarësisht akuzave nga vetë brenda partisë së tij, nuk rezulton të ketë qenë bashkëpunëtor i ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Neymar-Cavani përplasen sërish për penalltinë, Silva “shuan zjarrin”

BalkanWeb - parë: 3 orë

Neymar u argëtua gjatë fitores 8-0 ndaj Dijon, ndeshje në të cilën ai ishte në formë të shkëlqyer, sipas kapitenit të PSG-së, Thiago Silva. Lojtari më i shtrenjtë në botë shënoi katër gola, pasi ...

29 artikuj të ndërlidhur »

Shtohet një tjetër festë zyrtare, një ditë më shumë pushim për administratën

BalkanWeb - parë: 3 orë

TIRANE – Punonjësit e administratës publike duke filluar nga ky vit do të kenë një tjetër ditë pushimi. Komisioni parlamentar për çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut ka ...

6 artikuj të ndërlidhur »

E rrahën me shkop bejsbolli, shefi i burgut 313: Njëri më goditi në kokë, dy të tjerë…

BalkanWeb - parë: 3 orë

TIRANE- Detaje të tjera dalin në dritë nga dhunimi i shefit të regjimit në burgun 313, Bledar Pura ditën e djeshme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë u regjistrua mëngjesin e djeshëm në zonën e Freskut, ...

16 artikuj të ndërlidhur »

Veliaj i dorëzon “Çelësin e Qytetit” komunitetit arbëresh: Tirana, derë e hapur për vëllezërit

BalkanWeb - parë: 3 orë

TIRANE- Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti dje në një takim të veçantë një përfaqësi të komunitetit arbëresh, që morën pjesë në aktivitetet e zhvilluara në Tiranë me rastin e ...

25 artikuj të ndërlidhur »

Reforma e ujit, Bonati apel prefektëve: Nga 1 shkurti derë më derë për ndërhyrjet e paligjshme

BalkanWeb - parë: 3 orë

TIRANE- Në kuadër të hapave që po ndërmerren për rikthimin e ligjshmërisë në sektorin e ujit të pijshëm, zv.ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Hantin Bonati zhvilloi një takim me Prefektët e 12 ...

2 artikuj të ndërlidhur »

KLP dhe KLGJ/ Debate tek ‘Ligjet’, PD: Po sodisim me dhimbje drejtësinë që po i dhuroni shqiptarëve

BalkanWeb - parë: 3 orë

TIRANE – Komisioni për çështjet ligjore “Administrata publike dhe të drejtat e njeriut” ka nisur sot mbledhjen ku do të diskutohet projektvendimi “për krijimin e nënkomisionin për përzgjedhjen e ...

2 artikuj të ndërlidhur »

5-vjeçarja i mbijetoi kancerit, përplaset për vdekje nga një makinë

BalkanWeb - parë: 3 orë

KANADA – Një 5-vjeçare nga Kanadaja, pas një lufte të gjatë me kancerin mbijetoi por një aksident tragjik i mori jetën. Kjo është historia fatkeqe e Camila De Almeida Torcato, e cila ishte së bashku ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Peshqit e mëdhenj? Donald Lu përmend sërish tre emra: Jo më premtime, por rezultate konkrete

BalkanWeb - parë: 4 orë

Në një intervistë për gazetën “Dita” ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu komenti edhe njëherë shprehjen e tij për kapjen e “peshqve” të mëdhenj. Ai thotë se deri tani shqiptarët kanë parë premtime, por ...

15 artikuj të ndërlidhur »

Këngëtari i njohur shqiptar adhurues i këpucëve, shpenzon 500 euro për një palë

BalkanWeb - parë: 4 orë

TIRANE – Ylli i hip pop-it Cozman, njihet për stilin e veshjes. Por, shija e tij për t’u dukur bukur dhe sa më “in” ka një kosto të lartë. Ai është parë gjatë verës duke bartur këpucë të brendit ...

4 artikuj të ndërlidhur »