TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Albeu.com

Durrsaku vret veten në garazhin e makinës

Albeu.com - parë: 14 orë

Një 52-vjeçar është gjetur i varur sot në Durrës . Ishin familjarët e Xh.M që e gjetën atë pajetë në garazhin e makinës gjatë orëve të para të ditës së sotme duke njoftuar më pas policinë.

4 artikuj të ndërlidhur »

Japonia ndez alarmin: Mos e konsumoni këtë peshk, është vdekjeprurës (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 14 orë

Një qytet japonez u ka kërkuar banorëve të saj të jenë vigjilentë, pasi një peshk vdekjeprurës lundron nëpër ujërat e vendit. Peshku i quajtur Fugu ka një helm potencialisht vdekjeprurës , që është ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Reali e kërkon dhe Interi dëshiron ta mbajë, por Icardi pëgjigjet: Vendos unë

Albeu.com - parë: 14 orë

Corriere dello Sport raporton se Ral Madrid dhe Icardi kanë filluar negociatat për një transferim sa më të shpejtë. Klauzola e Icardit nuk është pengesë e madhe për Realin, pasi tashmë Los Blancos ...

9 artikuj të ndërlidhur »

Ky është vendi ku pritet të varroset Ivanoviq

Albeu.com - parë: 14 orë

Lideri i Iniciativës Qytetare serbe, ‘Liri,demokraci,drejtësi’, Oliver Ivanoviq ka shumë të ngjarë të varroset në Beograd, me kërkesë të anëtarëve të familjes së tij.

601 artikuj të ndërlidhur »

Delawie reagon për vrasjen e Ivanoviqit

Albeu.com - parë: 14 orë

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie ka dënuar fuqishëm vrasjen e kryetarit të Iniciativës Qytetare Serbe në Kosovës , Oliver Ivanoviq. Përmes një komunikate për media, ai ka ngushëlluar ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Vëllai i Ivanoviç rrëfen detajin e hidhur nga vdekja e Oliverit

Albeu.com - parë: 14 orë

Miroslav Ivanoviç, vëllai i Oliver Ivanoviçit tregon se e vërteta e vrasjes së tij do të varroset sëbashku me trupin. Sipas tij, Oliveri nuk i merrte seriozisht kërcënimet që i bëheshin, gjë e cila ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Sokol Balla bën njoftimin e rendësishëm në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 14 orë

Sokol Balla ka kaluar tashmë zyrtarisht tek Vizion Plus. Pas prezantimit me stafin dhe detyrën, ai ka filluar edhe promovimin e emisionit të quajtur "Real Story".

9 artikuj të ndërlidhur »

Reagon Rama dhe Veseli për vdekjen e Ivanovic

Albeu.com - parë: 14 orë

Pas lajmit per ekzekutimin e liderit te serbeve ne Kosove, Oliver Ivanovic , vjen reagimi i Tiranes zyrtare. Presidenti i vendit, Ilir Meta dhe kryeministri Rama kane reaguar duke denuar ngjarjen e ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Ausilio takon agjendin e Pastores, ja çfarë u tha

Albeu.com - parë: 14 orë

Mbrëmë drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio , është takuar me agjentin e Javier Pastores . Marrveshja me Paris Saint Germainin duket e vështirë, por tashmë e një kohë të gjatë kanë qenë të ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Vucici i reagon Veselit: Eja në Nish

Albeu.com - parë: 14 orë

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuciq , po mban në këto çaste konferencë për media lidhur me vrasjen e Oliver Ivanovqit mëngjesin e sotëm në Veri të Mitrovicës.

15 artikuj të ndërlidhur »

Dalin detajet, ku do të varroset Ivanoviç

Albeu.com - parë: 14 orë

Oliver Ivanoviç do të varroset në Beograd . Kështu shkruan Tanjug duke iu referuar burimeve nga të afërm të ish-politikanit të lartë në Kosovë. Pritet që trupi të niset për në Beograd pas kryerjes së ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Vëllai i Ivanoviqit nuk jep shpresë se do zbardhet ngjarja

Albeu.com - parë: 14 orë

Miroslav Ivanoviq , vëllai i të vrarit Oliver Ivanoviq , gjatë një deklarate për Sputnik ku edhe konfirmoi vdekjen e Oliverit me pesë të shtëna, thotë se ai nuk e kishte marrë seriozisht kur makina e ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Arrestohen dy persona pas grabitjes me armë brenda Hipotekës

Albeu.com - parë: 14 orë

Policia ka vënë në prangqa dy persona pas grabitjes së ndodhur ditën e djeshme në Tiranë brenda ambienteve ëe Hipotekës. "Më datë 15.01.2018, u arrestua në flagrancë per veprën penale të shpërdorimit ...

45 artikuj të ndërlidhur »

Diku në botë është dikush që duket si ju, Google e ka gjetur atë! (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 14 orë

Aplikacioni i fundit i Google Arts & Culture është bërë një hit viral. Megjithëse aplikacioni Google Arts & Culture ka qenë në dispozicion që nga viti 2016, funksioni find-your-art-lookalike u lirua ...

Aksidenti tek Kryeministria, reagon ashpër drejtori: Kërkoja ndihmë, njerëzit bënin foto

Albeu.com - parë: 14 orë

Përplasja e dy automjeteve në bulevardin qendror të Tiranë ka lënë një të plagosur, por ajo që të bën më shumë përshtypje është sjellja e qytetarëve në raste të tilla.

Paditi Arta Markun, Gjykata rrëzon Rovena Gashin

Albeu.com - parë: 14 orë

Gjykata Administrative e Shkallës së Parë ka rrëzuar sot kërkesën e prokurores Rovena Gashi e cila kishte paditur në gjykatë Arta Markun. Më 29 dhjetor të vitit të shkuar, Kryeprokurorja e ...

45 artikuj të ndërlidhur »

Alpinisti gjendet i mbuluar me akull dhe i varur në një ndërtesë (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 15 orë

Një alpinist i njohur rus, i cili vazhdimisht ka ngjitur ndërtesat më të larta në vend është gjetur i vdekur, i varur nga çatia e një konvikti të studentëve dhe i mbuluar me borë.

3 artikuj të ndërlidhur »

Ky është fundi, Perez i gatshëm të dëgjojë ofertat për CR7

Albeu.com - parë: 15 orë

Cristiano Ronaldo gjithnjë e më larg Realit të Madridit. Dëshira e 5-herë fituesit të Topit të Artë për t’i dhënë lamtumirën klubit merengues verën e ardhshme do të respektohet nga drejtuesit e ...

47 artikuj të ndërlidhur »

Rikthehet në identitet lagjja e Selvive, mbillen 150 drurë dekorativë

Albeu.com - parë: 15 orë

Lagjja e Selvive, përveç emrit, nuk i kishte mbetur më asnjë shenjë të drurëve karakteristikë të dikurshëm, të cilët i jepnin hijeshi zonës. Por, nga sot, në një ndër lagjet më të vjetra të qytetit ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Kjo provë tregon shumë, asgjë nuk shkon mirë tek Reali i Madridit (VIDEO)

Albeu.com - parë: 15 orë

Real Madridi u mposht dhe nga Villareali me rezultat 0-1 në Bernabeu dhe kështu thelluan edhe më shumë krizën e rezultateve që kanë pasur në këtë fillim të vitit 2018.

2 artikuj të ndërlidhur »