TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Albeu.com

Vucic i përgjigjet pyetjes nëse Ivanovicin e vranë shqiptarët

Albeu.com - parë: 12 orë

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç u shfaq sot i acaruar duke shkëmbyer replika me gazetarët, në konferencën për media lidhur me vrasjen e politikanit serb Ivanoviç.

601 artikuj të ndërlidhur »

Ministri Tahiri lëshon një deklaratë për vrasjen e Ivanovicit

Albeu.com - parë: 12 orë

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri , dënon atentatin që la të vdekur politikanin serb të Kosovës , Oliver Ivanoviq. Deklarata e plotë e ministrit Tahiri : Asgjë nuk mund të arsyetoj dhunën dhe ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Prokuroria serbe fillon hetimet, pritet të vijnë në Kosovë

Albeu.com - parë: 12 orë

Mediat serbe raportojnë se Prokuroria e Serbisë për krime të organizuara ka nisur një hetim paraprak mbi vrasjen e kryetarit të Iniciativës Qytetare Serbe në Kosovë, Oliver Ivanoviq në Mitrovicë.

601 artikuj të ndërlidhur »

Drashkoviç thotë se e di kush e vrau Ivanoviçin

Albeu.com - parë: 12 orë

Kryetari i Lëvizjes së Ripërtëritjes Serbe (SPO), Vuk Drashkoviç ka dhënë nje mesazh të fortë sa i përket vrasjes së Oliver Ivanoviçit duke drejtuar edhe gishtin diku.

601 artikuj të ndërlidhur »

Kryeministri i Bullgarisë telefonon homologen serbe, reagon për vrasjen e Ivanovic

Albeu.com - parë: 12 orë

Kryeministri i Bullgarisë, Boyko Borissov , ka reaguar në lidhje me vrasjen e Oliver Ivanoviqit sot në Mitrovicë. Në një deklaratë të shpërndarë nga zyra informative pranë qeverisë bullgare, ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Reagimi prekës i motrës së Oliver Ivanovic

Albeu.com - parë: 12 orë

Motra e liderit të vrarë të Iniciativës Qytetare ‘Liri,demokraci,drejtësi’, Oliver Ivanoviq , Natasha Ivanvoiq, ka thënë se nuk ka fuqi të flasë për tragjedinë që goditi familjen e tyre këtë mëngjes.

601 artikuj të ndërlidhur »

Azem Vllasi zbulon vrasësit e Oliver Ivanoviçit?

Albeu.com - parë: 12 orë

Disa goditje me revole zhurmëmbytëse ishin fatale për Oliver Ivanoviq, liderin e SDP-së, që u vra në mëngjesin e ditës së sotme në veri të Mitrovicës.

601 artikuj të ndërlidhur »

Iu bë atentat në sy të së dashurës dhe mikut të ngushtë, kush e vrau Emiljanon?

Albeu.com - parë: 12 orë

Emiljano Boçi u qëllua dy herë në kokë nga një person ende i paidentifikuar mbrëmë në Tiranë, ndërsa mbeti i plagosur edhe shoku i tij, Melvin Disha. 32-vjeçari u qëllua me 5 plumba, 3 prej të cilëve ...

24 artikuj të ndërlidhur »

Lë pas Mongolinë, Shqipëria rënditet pranë vendeve afrikane për ekonominë

Albeu.com - parë: 12 orë

Shqipëria është rënditur si një ndër 100 ekonomitë më të dobëta prodhuese në botë bashkë me Azerbajxhanin dhe 8 vende afrikane . "Gatishmëria për të Ardhmen e Prodhimit ", Forumi ka analizuar ...

Gruaja i nxjerr sekretin, ish-nëndrejtori i Burgut thyen arrestin

Albeu.com - parë: 12 orë

Ish-nëndrejtor i Përgjithshëm i Burgjeve , Iliaz Labi ndodhet nën arrest shtepiak për llogari të një procesi për çështje korrupsioni. Por, megjithëse me masë sigurie, në disa filmime të shpërndara në ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Bes Kallaku nxjerr të palarat, publikon foton e të shkuarës së Ermalit (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 12 orë

Janë dy nga ermat më të njohur të humorit shqiptar dhe për më tepër janë jedhe shumë miq me njëri-tjetrin. Për këtë arsye shakatë mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit nuk mungojnë kurrë.

19 artikuj të ndërlidhur »

Hoqi dorë nga fotot e zhveshura dhe Instagrami, Bleona tregon arsyet

Albeu.com - parë: 12 orë

Nuk mund të kalonte pa u vënë re shkëputja Bleo Qeretit nga rrjetet sociale. Ajo tashmë prej pesë ditësh nuk ka postuar asgjë, duke mbajturkështu "zi" në Instagram.

6 artikuj të ndërlidhur »

Valbona Selimllari thyen rregullat, prezanton për herë të parë fëmijët (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 12 orë

Valbona është dhe do mbetet gjithmonë një nga femrat më të bukura të Shqipërisë shkruan Albeu.com. Missi i parë Shqiptar shquhet për faktin se është natyrale dhe shumë e kujdesshme me pamjen dhe ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Një tjetër dasmë VIP-ash, aktori i njohur tregon planet për martesë

Albeu.com - parë: 12 orë

Aktori i njohur Amos Zaharia nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë lidhjen me Gigliolën, madje në rrjetet e tyre sociale shohim se janë kudo bashkë. Prej 3 vitesh Amos dhe Gigliola janë në një lidhje dhe ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Gjyqtari që goditi lojtarin e Nantes, dikur u kap keq me Ibran (VIDEO)

Albeu.com - parë: 12 orë

Gjyqtari që goditi lojtarin e Nantes , pak vite më parë u kap edhe me Zlatan Ibrahimovicin. Tony Chapron ishte gjyqtari kryesor në fitores e Paris Saint Germainit me rezutlat 3-1 ndaj Lorientit, ku ...

25 artikuj të ndërlidhur »

Edhe britanikët reagojnë ndaj vrasjes së Ivanovic

Albeu.com - parë: 12 orë

Ambasada britanike në Kosovë ka shprehur ngushëllime ndaj familjarëve për vrasjen e Oliver Ivanovic, derisa Policisë së Kosovës i ka bërë thirrje që të hetojnë tërësisht këtë incident dhe t'i sjellin ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Jupp Heynckes tejet i kënaqur me James Rodriguez

Albeu.com - parë: 13 orë

Trajneri i Bayernit të Mynihut, Jupp Heynckes , foli për shumë çështje në një intervistë të fundit për mediat gjermane. 72-vjeçari është i kënaqur me performancën e James Rodriguez, duke qenë i ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Kur Ivanovic fliste për arsyet që ia dogjën makinën

Albeu.com - parë: 13 orë

Oliver Ivanovic "kishte ndjerë diçka" për vdekjen e tij. Në korrik të këtij viti, atij i ishte djegur vetura. Pas kësaj djegie, ai kishte folur për televizionin rajonal N1.

601 artikuj të ndërlidhur »

Sonte ndizen qirinj në Beograd për Oliver Ivanovic

Albeu.com - parë: 13 orë

Sonte në orën 19:00, përpara Tempullit të Shën Savës, do të ndezin qirinj për vrasjen e liderit të Iniciativës Qytetare , “Liri, Demokraci, Drejtësi”, Oliver Ivanoviq .

601 artikuj të ndërlidhur »

Ky është shkaku që vrasja e Oliverit mund të mos zbardhet

Albeu.com - parë: 13 orë

Në një distancë prej rreth 1 kilometër nga vendi i ngjarjes, është gjetur vetura e markës ‘Opel Astra’ nga e cila sulmuesit vranë Oliver Ivanoviqin mëngjesin e ditës së sotme.

601 artikuj të ndërlidhur »