TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Albeu.com

Vuçiç e di kush e vrau Ivanoviçin? Ky detaj e nxorri zbuluar

Albeu.com - parë: 10 orë

Gjatë daljes së tij për mediat për vrasjen e liderit të serbve të Kosovës Oliver Ivanoviç, presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç paralajmëroi se shteti i tij do të marrë pjesë në hetimet që do të ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Përfundon autopsia e trupit të Oliver Ivanoviq

Albeu.com - parë: 10 orë

Ka përfunduar para pak çastesh autopsia e kryetarit të Iniciativës Qytetare Serbe (SPD), Oliver Ivanoviq , i cili u vra sot në mëngjes në veri të Mitrovicës .

601 artikuj të ndërlidhur »

E dinim sypatrembur, motrat tregojnë fobinë e Majlinda Bregut (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 10 orë

Edhe pse ndonjëherë njerëzit të japin përshtypjen se janë mjaft me karakter të fortë dhe aspak frikacakë, fobia është një fenomen i pashmangshëm dhe për ta.

3 artikuj të ndërlidhur »

Planifikoi të hante një 14-vjeçare, del nga burgu kanibali

Albeu.com - parë: 11 orë

Një burrë amerikan i dënuar për komplot për të vrarë dhe për të ngrënë një vajzë 14-vjeçare në Angli u kthye të jetojë në Nebraska duke e bërë vendasit të ndihen të shqetësuar.

3 artikuj të ndërlidhur »

Kur është koha e përkryer për kafe

Albeu.com - parë: 11 orë

Për shumicën e njerëzve, rituali i pirjes së kafesë është gjëja e parë që e bëjnë pasi të zgjohen në mëngjes. Por, a është kjo koha më mirë për të konsumuar kafe ? Kur bëhet fjalë për kafe , zonë ...

Sanchez nuk shkon tek Unitedi vetëm nëse e pengon ky lojtar

Albeu.com - parë: 11 orë

E vetmja mënyrë që Manchester Unitedi të m po dy nënshkruajë me Alexis Sanchezin është nëse Henrikh Mkhitaryan nuk pranon të kalojë te Arsenal. Ky është supozimi i agjentit me emër Mino Raiola .

51 artikuj të ndërlidhur »

Mediat botërore japin alarmin për një luftë Kosovë-Serbi

Albeu.com - parë: 11 orë

Vrasja e politikanit serb Oliver Ivanoviç, në Mitrovicë, është pasqyruar gjerësisht në median botërore, me shqetësimin kryesor se ky akt mund të çojë në hapa prapa në marrëdhëniet midis dy vendeve ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Mediat italiane hedhin hipoteza mbi fjalët e Canit: Tregoi respekt por do ta lërë Liverpoolin

Albeu.com - parë: 11 orë

Calciomercato.com raporton se fjalët e Can për të rinovuar kanë të bëjnë vetëm me respektin që ai e ka për Liverpoolin . Nga ana tjetër thuhet se agjentët e mesfushorit janë duke i finalizuar detajet ...

11 artikuj të ndërlidhur »

Reagon ashpër Vuçiç, FSK po hyn në veri të Mitrovicës?

Albeu.com - parë: 11 orë

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç i trembet hyrjes së Forcave të Sigurisë së Kosovës në Veri të Mitrovicës duke theksuar kështu se shpreson që kjo të oms ndodhë.

2 artikuj të ndërlidhur »

Thaçi siguron Mogherinin: Do të bëjmë gjithçka për të zbardhur vrasjen e Ivanoviçit

Albeu.com - parë: 11 orë

Presidenti i Kosovës , Hashim Thaçi , e ka siguruar përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Federica Mogherini, se institucionet përgjegjëse të Kosovës do të ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Habit Majko: Nderojeni Ivanoviçin!

Albeu.com - parë: 11 orë

Ish-kryeministri i Shqipërisë gjatë periudhës së luftes në Kosovë, Pandeli Majko ka bërë thirrje për qetësi përmes Facebook-ut pas vrasjes së liderit të serbve në Kosovë, Oliver Ivanoviç.

601 artikuj të ndërlidhur »

Plas debati në Shqipëri pas vrasjes së Oliver Ivanoviçit

Albeu.com - parë: 11 orë

Vrasja e zyrtarit serb në Kosovë, Oliver Ivanovic ka shkaktuar rrëmujë të madhe edhe në Shqipëri. Ka qenë Kryeministri Rama ai i cili ka reaguar për atentatin ndaj tij, dhe gjithashtu ka shprehur ...

601 artikuj të ndërlidhur »

E akuzuan për fotoshop, Elita i përgjigjet flakë për flakë fansave (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 11 orë

Ajo është një ndër moderatoret më të simpatike vend. Elita së fundmi ndodhet me pushime me të dashurin e zemrës, reperin e njohur Gjiko. Dyshja këtë herë kanë vendosur t’i qëndrojnë larg të ftohtit ...

16 artikuj të ndërlidhur »

Pas 35 vitesh, qytetarët e Arabisë Saudite shohin filmin e parë në kinema (FOTO & VIDEO)

Albeu.com - parë: 11 orë

Arabia Saudite hoqi një ndalim 35-vjeçar të shkuarjes në teatro komerciale, dhe këtë fundjavë shfaqjet e para të filmit u hapën për publikun. "The Emoji Movie", është filmi që qytetarët e Arabisë do ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Luftëtari merr lajmin e mirë, edhe një tjetër blerje

Albeu.com - parë: 11 orë

Luftëtari vijon përgatitjet në Antalia, por vëmendja vazhdon të mbetet në merkato. Presidenti Tavo, i cili udhëtoi së bashku me mbrojtësin Ivan Jakovljevic drejt Turqisë pak ditë më parë është ...

Vuçiç bën paralajmërimin e fortë pas vrasjes së Ivanoviçit

Albeu.com - parë: 11 orë

Presidenti i Serbisë ka njoftuar një vizitë të papritur në Kosovë pas vrasjes së Oliver Ivanoviçit sot në mëngjes në hyrje të selisë së partisë së tij në Veri të Mitrovicës.

601 artikuj të ndërlidhur »

43 fëmijë lëndohen pas përplasjes së një autobusi në Gjermani

Albeu.com - parë: 11 orë

Të paktën 48 persona janë plagosur, mes të cilëve 43 fëmijë, dhe 10 të tjerë janë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas një aksidenti të një autobusi shkolle sot në mëngjes në perëndim të Gjermanisë.

12 artikuj të ndërlidhur »

Amerika paralajmëron qytetarët: Bëni gati funeralin tuaj dhe testamentin! (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 11 orë

Amerikan ët që duan të udhëtojnë në Korenë e Veriut duhet të bëjnë përgatitjet për vdekjen e tyre, paralajmëroi Departamenti Amerikan i Shtetit. Në informacionin e lëshuar javën e kaluar, ...

Shesin gratë për 10 000 dollarë (VIDEO)

Albeu.com - parë: 11 orë

Dashuria është ndjenja më e madhe që përjeton njeriu, por jo gjithmonë lidhjet janë të mbushura me dashuri . Sa kushton dashuria ?! Dashuria nuk matet dhe asgjë nuk është më e shtrenjtë se dashuria , ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Përleshje në mes 20 personave për një iPhone të humbur (VIDEO)

Albeu.com - parë: 11 orë

Ky është momenti tronditës i një përleshje masive që shpërtheu në një qendër tregtare në Kaliforni. Dhe e gjithë kjo përleshje prej rreth 20 personave , sipas mediave të huaja, ndodhi pas një iPhone ...

5 artikuj të ndërlidhur »