TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Albeu.com

Erë e fortë, shi e dëborë në të gjithë Shqipërinë

Albeu.com - parë: 16 orë

Dita e sotme ka nisur me reshje shiu dhe dëbore në veri të Shqipërisë. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit në parashikimin e motit për 24 orët në vazhdim bën me dije se kjo ...

30 artikuj të ndërlidhur »

Shenjat që tregojnë se po ushqeheni shumë keq

Albeu.com - parë: 16 orë

Si të dalloni nëse keni mungesa ushqimore dhe si t’i korrigjoni ato? Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund te reflektohet edhe ne shenja fizike, përveç atyre metabolike.

21 artikuj të ndërlidhur »

Pamjet tregojnë qartë dëshpërimin e Cristianos dhe bisedat e tij me bashkëlojtarët (VIDEO)

Albeu.com - parë: 16 orë

Cristiano Ronaldo nuk po arrin të rikthehet në më të mirën e tij pavarësisht se ka kaluar pjesa e parë e sezonit në La Liga. Portugezi ka shënuar vetëm 4 gola në 14 ndeshje të luajtura këtë sezon në ...

47 artikuj të ndërlidhur »

Familja e Ivanoviqit refuzon ta bëjë ekspertizën në Prishtinë

Albeu.com - parë: 16 orë

Kryetari i Iniciativës Qytetare, SDP, Olivier Ivanoviq është vrarë në Mitrovicën Veriore. Ai dyshohet se është gjuajtur me pesë plumba nga një veturë në lëvizje afër zyrave të partisë.

601 artikuj të ndërlidhur »

Ironizon ish-deputeti, nuk di në cilën parti të aderojë

Albeu.com - parë: 16 orë

Ish deputeti Izet Zeqiri në rrjetin social facebook ka ironizuar me gjendjen e partive shqiptare në Maqëdoni të cilat sipas tij janë të përçara. Postimi i tij i plotë: 95% te politizuar 5% me ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Kasami do të padisë të gjithë mbështetësit e Karemanit

Albeu.com - parë: 16 orë

Bilall Kasami do të padisë të gjithë "Krahun i Shkupit" me në krye me ushtruesin e detyrës Nexhbedin Karemani, ka deklaruar për POST.mk,një funksionar i lartë i krahut të kësaj partie nga Tetova.

32 artikuj të ndërlidhur »

Si e paralajmëroi Ivanoviç vrasjen e tij

Albeu.com - parë: 16 orë

Lideri i vrarë i Iniciativës Qytetare “Liri, Demokraci, Drejtësi”, Oliver Ivanoviç kohët e fundit ishte mysafir në “TV Sabac”, foli për situatën në Kosovë dhe vuri në dukje ekzistencën e një “mafie ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Presidenti Gjoza nuk ka dyshim për pastërtinë e Romela Begës

Albeu.com - parë: 16 orë

Presidenti i Federatës së peshëngritjes, Elez Gjoza ka reaguar paslajit të bujshëm se Romela Begaj ka dalur pozitive në testin doping. Ai është shprehur i shqetësuar nga situata, ku për për Panorama ...

37 artikuj të ndërlidhur »

Mourinho flet për transferimin e Sanchezit

Albeu.com - parë: 16 orë

Pas ndeshjes ku United fitoi 3-0 ndaj Stoke Cityt, Mourinho nuk pranoi të flas për situatën e Sanchez. “Nuk e kam idenë. Sot kam qenë plotësisht u ndarë nga këto gjëra, kam qenë i fokusuar me lojën ...

51 artikuj të ndërlidhur »

Gjendet një trup i pajetë në ujërat e lumit Vardar

Albeu.com - parë: 16 orë

Një trup i pajetë është gjetur në ujërat e lumit Vardar në afërsi të Sopotit. Ekipet e policisë së Velesit dhe Njësia për punë speciale kanë dalë në terren por për shkak të kushteve të motit nuk kanë ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Bisedime të reja për emrin në Nju Jork

Albeu.com - parë: 16 orë

Nesër në Nju Jork do të nisin bisedime të reja mes negociuesve nga Maqedonia dhe Greqia, Vasko Naumovski dhe Admantios Vasilakis me ndërmjetësim të Kombeve të bashkuara.

24 artikuj të ndërlidhur »

Bashkëshortja e Ivanoviqit: Dihet kush e ka bërë këtë

Albeu.com - parë: 16 orë

Bashkëshortja e Oliver Ivanoviqit , Milena Popoviq Ivanoviq , pas marrjes së lajmit për vrasjen e bashkëshortit të saj, sipas “Blicit”, tha se “Dihet kush e ka bërë këtë, por ata që e kanë bërë këtë ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Ky analist thotë se edhe pas vrasjes së Ivanoviqit jeta vazhdon

Albeu.com - parë: 16 orë

Njohësi i çështjeve të sigurisë, Fatmir Sheholli ka thënë se Serbia po tenton ta politizojë vrasjen e Ivanoviçit, por se kjo është gabim. Sheholli gjithashtu e ka quajtur të gabuar vendimin për ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Haradinaj reagon për vrasjen e Ivanoviqit, sulmon Serbinë

Albeu.com - parë: 16 orë

Kryeministri Ramush Haradinaj ka dënuar vrasjen e politikanit Oliver Ivanoviq sot në Veri të Mitrovicës, ndërsa thotë se autoritetet kosovare do të bëjnë çfarë kanë në dorë për zbardhjen e kësaj ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Serbët akuzojnë Serbinë për vrasjen e Ivanoviçit (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 16 orë

Pas vrasjes së liderit serb të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq , në rrjetet sociale në Serbi kanë “shpërthyer”, komente prej më të ndryshmëve nga qytetarët serb duke fajësuar Qeverinë ...

601 artikuj të ndërlidhur »

Michelle Obama, një 53-vjeçare me bikini që sfidon të bijat (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 16 orë

Michelle Obama ka treguar linjat perfekte me bikini ndërsa është me pushimë në Miami. Michelle dhe vajza e saj më e madhe, Malia , 19 vjece u vunë re duke ecur me miqtë në plazh , në shoqërinë e ish ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Ky ishte njeriu i parë që pa Ivanoviqin e vrarë

Albeu.com - parë: 16 orë

Kolegia nga partia dhe bashkëpunëtorja e Oliver Ivanovic’it, Ksenija Bozovic thotë se askush nuk i ka dëgjuar të shtënat kur është vrarë Ivanovic dhe ka shtuar se e ka gjetur para zyrave të partisë ...

601 artikuj të ndërlidhur »

U dëgjua klithma e një gruaje, Ivanoviç u qëllua 70 metra larg nga policia

Albeu.com - parë: 16 orë

Policia e Kosovës në Veri ka dhënë detaje për vrasjen e politikanit serb në Veri , Oliver Ivanoviq, dhe ka bërë të ditur se policët kanë qenë fare afër vendit të ngjarjes, por nuk kanë dëgjuar të ...

Grabiti me armë argjendarinë, policia arreston 23-vjeçarin

Albeu.com - parë: 16 orë

Policia ka zbardhur dhe arrestuar autorin e vjedhjes së ndodhur pak ditë me parë në rrugën e Durrësit në Tiranë. Policia bën me dije se ka vënë në pranga autorin e ngjarjes, Ardian Voca, 23 vjeç, ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Arnold Schwarzenegger i del në krah Eliza Dushkut për abuzimin seksual: Jam krenar!

Albeu.com - parë: 16 orë

Aktori i njohur Arnold Schëarzenegger ka reaguar publikisht pasi Eliza Dushku denoncoi se është përdhunuar në moshën 12-vjeçare nga Joel Kramer. Arnold Schëarzenegger , i cili ka luajtur babain e saj ...

23 artikuj të ndërlidhur »